Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digiturk %50 indirimli! Nasilmi?

Lösungen
1
Selam Arkadaslar

Digiturk ile yasadigim güzel bir aniyi sizlerle paylasmak istiyorum. Cogumuz icin cok faydali olabilir. Bundan 2 sene önce izindeyken Digiturk fiyatlarini arastirmistim. Acikcasi baya bir pahali geldi bana. Digiturk`e telefon acip bilgi edindim. Telefondaki bayan bana birseyler anlatirken yanindaki calisma arkadasi kendi telefonundaki müsterisine "engelli paket" dedigini duydum. Telefon görüsmesinden sonra internete girip bu konuyu arastirdim ve böyle bir paketin var oldugunu gördüm. Istedigin Digiturk paketi 7 derece üzerinden %50 indirimli. Yapmaniz gereken tek sey ailenizde Türkiye`de yasayip engelli kartina sahip olan birisinin sizin icin üyelik almasi. Ben yaptim ve iki senedir full paketi yari fiyatina izliyorum!

AW: Digiturk %50 indirimli! Nasilmi?

aylık ödemesin 70 80 TL ye geliyor... yine de öyle bir platform için bence fazla. üstelik hd farkı falan alıyorlar bir kere bulaştın mı da 24 ayda zor kurtuluyorsun en güzeli gene gittiği yere kadar eski sistem kapanınca düşünürüz ben digitürk wep play kullanıyorum maçları ordan seyrediyorum cccam ile de diğer kanalları daha ucuza geliyor ...

62,50 TLye bütün Digiturk elimde. Ayda 30 euroya daha ucuza nerden Digiturk bulunur. Söyledigim fixatta Digiturk HD Plus bile var. Digiturkplay güzel birsey ama yayin görüntüsü herzaman HD gelmiyor. Görüntünün bozuldugu zamanlarda oluyor. Ve yayini nerden baksan 10 saniye daha gec izliyorsun.

Almanyadada var bu kampanya. Benim is arkadasim alman vatandasi bi polonyali.Onun üzerinden yapmaya düsünüyorum.

Lig TV iflas etti. Paranizi batirmayin, arkadaslar. Bu Sezon ne olcagi belli degil. Bunlar panik kampanyasi. Her türlü yol dan para toplamak istiyorlar...

Bunuda nerden cikardin. Paylasim olayi bittiginden beri etrafimda cogu kisi üye oluyor.

Digiturk ilfas etme gibi bir ihtimal yok. Digiturk`e devlet el atti. Sahibi degisti hersey eskisi gibi devam ediyor.

usta bana da lasim engel peketi ama tanidim kimse yok nasil olcak

Tanidigin engelli kimse yoksa isin zor arkadasim. Bi ara emekli kampanyasida vardi. Halen varmi bilmiyorum.

Zurück
Oben