Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

Prosze o odpowiedz?
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

@Link ist nicht mehr aktiv.
bez polskiego dowodu osobistego nic nie zalatwisz w polsce z abonametem ( ciekawe czy jak ktos z polski przyjedzie bez dowodu do niemiec to dostanie sky na abonamet ? )

nie obraz sie , ale my nie jestesmy satsklep , jezeli masz jakies pytania o tym sklepie , to wes telefon , zadzwon do nich i spytaj besposrednio

my ci mozemy ewentualnie doradzic albo odradzic , i ja np. odradzam preypeyd , bo egal ile zaplacisz to i tak nie masz wszystkich programow
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Dzienkuje za odpowiedzi,

o co mi hodzi jest ze tego nie rozumie jaka jest ruznica pomindzy prepaid i Abonament i czy te ceny som realistyczne bo 40 E za Dekoder z Kartom to w mojej opini tanio, dlaczego mnie to zirytowalo.. i czy przeduzanie za ca. 8 E w miesioncu?

Rozumim to tak ze na Prepaid nie mozna miec HBO itd, to jest jedyna ruznica do abonamentu?

Czego tez nie rozumie co jest za ruznica do Smart HD+?
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

te preypeyd pakety sie ruzniom cenom i ilosciom programuw , to co chcesz kupic to stary uzywany dekoder + karta

te przedluzenie by tak wyszlo kolo 8€ , tylko ze tam pisze OD 19,90zl miesiecznie

wiec w zaleznosci jaki paket wezniesz , tyle bedziesz placil , za te 19,90zl dostaniesz tylko podstawowe programy , nic wiecej
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

cze

ta cena co piszesz oniej jest taka , ta karta co z dekoderem dostaniesz jest nc mix na kturej sa najwazniejsze kanaly co trzeba , na prepaid tez dziala hbo bo sam posiadam 3 takie karty i za kazda karte place okolo 30 euro co 3miechy , co do smart hd jak sie nie myle to sa tam tylko podstawowe kanaly w hd no i to co ostatnio dali w promocji.
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…