Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Witam,
znalazłem waszą dyskusje i chćał bym zapytać o rade. Mam w Domu Fritzboxa na kturm działa OSCam i dwa Smargo, mam trzy telewizory w kturych są 2 Diablo WIFI i jeden Dreambox 800SE. W ten sposub oglądam niemieckie TV (HD+ i S**) Kupilem od kumpla z Polski CYFROWY POLSAT KARTE(NagraID KA-11) i Polsat Receiver. Teraz chial bym tą Karte terz do Fritzboxa podłączyć rzeby POLSAT w całym Domu mieć. Dowiedialem sie rze potzebuje RSA i Boxkey rzeby to funkcjonowało w OSCam. To samo było z HDplus, to mi sie udało wyczytać przez SCAM, ktury był nagrany w image. Ale w Dreamboxsie HD+ Karta terz diała, przez SCAM, Karte Polsatu w Dreamboxsie SCAM rozpoznaje ze jest NAGRA CARD ale nie umję jej czytać:dfingers:. Czy jest Morzliwość te Dane moim Sprzentem wyczytać?
Dzięki.
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

@pilik
jakie odpowiedzi? ze mam dac komus kupic w polsce smar hd+ i jak sie skonczy pierwszy miesiac, moge ja przez internet na satskelp.pl naladowac? Jak tak latwo to jest to super, odrazu tak robie. Problem w tym, ze wlasnie kumpel byl w polsce i zaden sklep nie chcial mu sprzedac samej karty smart hd+ tylko odrazu z receiverem jakims ciulatym. wiec gdzie te twoje odpowiedzi? :dfingers:
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

samej karty nie dostaniesz , one som z recivierem albo modulem CI , to co kupujesz przez internet to jest albo uzywane , albo z wyciagnietym boxkeyem , albo ktos cie robi w uja , bo tobie sprzeda karte a orginalny dekoder ophnie na alegro , a ty i tak za niego zaplacisz

wiec kolega cie nie oklamal , tylko poprostu nie byl zbyt ambitny w poszukiwaniach
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

@czutok,
@4webman

Czegos tutaj nierozumiem! 4webman szuka przeciez karty TNK, sam sie nawet zastanawia czy to moze byc ta Smart HD+, albo nie???????
Bo Kolega @anton1963 w poscie #8 podaje link do tej karty, i tam ja tez kupilet akurat taka karte!!!!
A Kolega @DigiPolak w poscie #10 pisze gdzie ta karta mozna doladowac!!!

@4webman: wcale nie musisz kolegow prosic o kupno tej karty w Polsce, ale co ty chesz zrobic to juz twoja sprawa. Ale czytac dokladne to sie musisz nauczyc!
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

to co jest w #8 , to oficjalnie juz nie istnieje , telewizja na karte to juz od jakis 10 lat na rynku jest , jak nie dluzej

to co jeszcze jest do kupienia to tylko resztki tego co wyprodukowano kiedys tam , i ten zestaw jest jeszcze bez dekodera , i bez modulu CI

wszystkie nowe zestawy som juz z modulami CI albo dekoderem , i karty som juz sparowane - potrzeba rsakey zeby karte oscamem wyczytac
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

jasne, ze jest link w poscie 8 tylko, ze tam karta kosztuje ponad 30 euro a w polsce cos kolo 30 zlotych (sama karta) wiec dlatego chcialem zeby mi to ktos z polski przywiozl. Ale nie wiedzialem, ze to uzywane karty. Ok, to krótko mówiac, na ebayu kupic karte i na satsklep naladowac.
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

@czutok
Aaaaa, takie to rzeczy sie porobily!!!
to ciekawe jak dlugo beda te karty suported, ktore np. i ja posiadam???? A moze zacznie NC+ tak jak SK* dekodery do damow rozsylac??
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

do starej preypeyd karty ci nikt dekodera nie posle

jedynie jak kupisz nowom to wtedy go dostajesz zaraz przy zakupie

dopuki ludzie za to placom i oni z tego majom jakis zysk , to bedzie leciec , jak zacznom jechac po minusie to weznom i napiszom ze likwidacja i po klopocie , poleci ci do tego okresu co masz zaplacone a potem skrobaczka do szyb z karty
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

o rany,, to jeszcze do tego jest problem z czytaniem tych kart? ja mam xtrend9200 i oscam zeby czytal moja karte sky i to nie wystarczy? eee tam....
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

@4webman

Z oscam leci ta karta bez problemu
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

stare karty tnk dzialajom tez bez problemu z cccamem , te nowsze musisz juz niestety oscamem
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hej,

interesuje sie tez tym Tematem, jakos togo nie rozumie - TNK to jest nc+ ale jako prepaid a nie jako abonament? czy to inne programy?

Jest mozliwosc w niemczech zrobic abonament nc+ albo bendonc w Polsce bez polskiego dowodu, czy co jest potrzebne? Konto w polskim Banku? (mog bym podac adres wujka ) - to co jest na Ebay to mnie nie przekonuje, ten Satsklep.pl sprzedaje do niemiec?
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Oferta na Satsklep.pl

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


za 40 Euro Reciever 250GB (Uzywany ale z Gwarancjom)

Jak to rozumie to bez polskich papieruw zostaje na prepaid i laduje co miesionc za 25 Zl. czyli 8 Euro?
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

z ofert Prepaid:

Samrt HD+ - Karta Conax (0b01) - nie wymaga RSA jako ciekawostka karty ktore sa "cale" (nie mozna wylamac chipa) maja normalne czasy do 350ms (te z wylamywanym chipem znacznie wieksze 700-900ms)
TNK HD / NNK - Karta Conax (0b01) - w tych ofertach karty sprzedawane sa z parowanymi reciverami (z serii reciverow BSKA BSLA mozna policzyc RSA zeby karta poprawnie funkcjonowala w oscam, rowniez istnieje rozroznienie kart z chipem wolnym i szybkim)

Cyfrowy Polsat - Karty Nagravision (1803, 1861) - sprzedawane razem z dekoderami ktore sa sparowane z karta, po znalezieniu "magika" ktory wyciagnie z dekodera BoxKey i RSA rowniez mozna uzyc karte w oscam
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…