Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

wskazówki i porady Info o kartę i server

kati12

Newbie
Registriert
2. Januar 2010
Beiträge
3
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Witam
Chciałbym postawić server na kanały c+ film, c+ , c+family... oraz HD+. Normalnie bym to zostawił ale mój „dostawca” w pręta leci.
Dlatego na chwilę obecną (marzec21) którą kartę na te kanały zakupić?
Server na Solo2 albo na Raspberry Pi 4 (4Gb) za i przeciw?
 
HD+ nie ma problemu ale z polskim Canal+ bedzie ciezej ,
zaczynaja blokowanie ( parowanie kart ) , system seca wylaczaja , stare karty po N-ce jeszcze dzialajom , nikt ale nie wie jak dlugo

moze byc ze jeszcze rok poleci , moze byc ze ino tydzien i po ptokach , pozostaje najnowsza karta ktora cza rozparowac z dekoderem , sam tego nie zrobisz a reszta niestety dla normalnych zjadaczy chleba Non Public
 
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Czytniki np Easymouse juz masz albo musilbys kupic?
Mozesz na poczatek Karty w Boxie zostawic, bedziesz widzial czy dobrze cyz zle leci.

Z HDplus nie ma narazie problemow, Karta N-ka z kanalami Canal+ pozesz tez Prepaid wziasc. Do nowszych potrzebujesz troche wiecej "wiedzy" zeby sobie klucze zalatwic.
 
To wez sobie jednego RPI jako Serwer postaw, jedna mysz narazie dla HDplus Karty a druga sobie mozesz pozniej dokupic jak i tak inna Karte NC+ chcesz/potrzebujesz.
Solo jako Client dla aktualizacji Kart.

Serwer -> Grundsätzliches Einrichten eines Raspberry Pi als CS-Server mit IPC
Konfiguracja -> Oscam.server - Konfigurationsvorschläge für diverse Karten
Konfiguracja Klienta -> OScam Client Configs für CCcam Protokoll (VERY tiny & cute)

Jak HDplus zadziala mozesz sobie o nastepna Karte glowe zawracac
 
RasPi powinien chodzic i mamy tutaj dobry support na stawienie serwera.
Dzis chyba tez bym sie Raspberry pobawil, bo miej pradu.
Raspberry uzywam do Stream filmy, niezapomij dokupic obudowy chlodzacej, bo sie przegrzewa :)
Ja mam Igel i chodzi od 6 lat i jeden z Backupem w piwnicy jak by co :whistle:

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
No , starej karty cyfry 0100 już nawet za friko bym nie wziol
Powoli system seca znika z pojedynczych kanałów , nie wiadomo kiedy dokładnie zgaśnie , ale jak zaczęli wyłączać , to długo to nie potrwa

Gesendet von meinem Power mit Tapatalk
 
Ja ogladam z polskich tylko wiadomosci, pomimo tego mam cala karte.
Na stan dzisiejszy i tak sie wszystko zmienia.
Nie ta mlodziez satelitarna, wiele ciagnie tylko przez internet.
Dlatego nastempnym razem niewiem czy dokupic.
Stars TV leci Dipparpel Kostenlos
Zachfile Blacksabbath
ARD & ZDF und bei Corona reicht :)
 
Na "cholere" trzymac i dokarmiac ich.

Mozna 1884 "blue edition", lub PACE (prepaid) i wszystko ma sie dobre, oczywiscie bez zabiegu u magika sie nie obejdzie.

Narazie Adas
 
Zurück
Oben