Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

HRT Kartice

kod mene ide i preko cccam i preko oscam i uopste nema nikakvih problema. moja je isto za dijasporu 20a00.
 
halo narog
hvala na odgovoru ali kod mene cjeli da spinna,nadam se da ce sutra biti sve ok.zasto i zbog cega, da budem iskren nemam pojma jer dosad niko sa ovom kartom nije imao problema.videcu sutra pa javljam.
pozdrav i hvala
sonyboys:emoticon-0103-cool:
 
problem resen,nije bilo do kartice nego do smarg,zamenuo sam ga i sad ide bez problema
hvala narog i misko na pomoci
pozz:read:
 
AW: HRT Kartice

Bok,

imam isti problem to jest nemogu autorizirati HRT karticu (domaca verzija) u CCCam 2.3.0. Tko moze pomoci?

Unaprijed hvala.
Datoteka
 
AW: Re: AW: HRT Kartice

Hvala na pomoci...

Probao sam u MGCamu ali nista, gdje mogu skinuti SCam?

Pozdrav
 
AW: HRT Kartice

da neotvaram novu temu!!!

pitanje za oscam specijaliste, dali oscam moze odradit autorizaciju HRT kartice i ako da trebam li nesto posebno napravit u oscam-u da bi prosla ista??

HVALA.
 
AW: HRT Kartice

autorizacija bi ti trebala proci ako spojis oscam sa oscamom preko camd3 ako se ne varam!!
 
Zurück
Oben