Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

HRT Kartice

Cickozg

Ist gelegentlich hier
Registriert
3. Februar 2011
Beiträge
46
Reaktionspunkte
4
Punkte
28
Hallo,

dali neko zna koliko razliciti hrt kartica ima?
pitanje je zato sto ja imam dvi razlicite karte.
kad gledam u reciveru pod slot 1 i u consultation pise

1 030a00 hrt
2 030a10 oiv
3 030a20 custom 1
4 030a30 custom 2
5 030a40 custom 3

a u slot 2 pod consultation pise

1 020a00 hrt
2 020a10 osnovin
3 020a20 hbo adria
4 020a30 private gold
5 020a40 cromusicchannel

mogu ja te programe negdje pratit preko satelita?

karte neizgledaju iste.
hrt 1,2 i plus rade na obije karte.
ko mi moze to malo bolje objasnit?

Poz Cicko
 
AW: HRT Kartice

kolko ja znam da imaju momentalno samo te dvije HRT karte u opticaju i mogu se obadvije gledat na satelitu HotBird 13E. ja imam 020a00 HRT kartu i toje starija viaccess 2.5 karta a ta druga 030a00 HRT karta je novija viaccess 3 karta. ako ovo nije uredu nek me neko ispravi.

pozdrav!!!
 
AW: HRT Kartice

dobro, a sta znace ta imena tih programa?
jel se mogu oni sa tom karticom gledat?
 
AW: HRT Kartice

to neznam tacno ni ja, mozda se moglo prije gledat ali momentalno idu samo HRT1, HRT2 i HRT Plus.
 
AW: HRT Kartice

da neotvaram novu temu, dali CCcam 2.2.1 ili 2.3.0 mogu autorizirat HRT kartu. jeli ikome poznat ovaj podatak jer u junu moram svoju ponovo aktualizirat. imam jos dosta vremena ali reko da pitam onako cisto informacije radi!!!! na nekom forumu sam procitao da se HRT karta moze i sa SBox 3.60 autorizirat ali u newnigma (image koji koristim) Camds hinzufügen/entfernen nema SBox uopste za skinit. gdje bi mogao nabavit taj SBox.

unapred zahvalan!!!!!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: HRT Kartice

ajd onda super, nemoram je onda vise stavljat u Octagon radi autorizacije!!!!:emoticon-0150-hands
 
Hay svima
nisam htio da otvaram novu temu radi HRT kartice i zato sam odlucio ovo zapoceto da nastavim.
Kod mene od ju´tros pocela da steka HRT kartica,a sad da li je to samo kod mene ili ima jos nekog ko ima problema sa ovim.
Karta mi ide preko cccam.
pozz
 
Zurück
Oben