Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

kazu da se na nekim karticama mogu ubaciti i dva paketa da li neko nesto zna o tome
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

jer nisi probao da li se ubacuju posebno fajlovi ili zajedno
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

pozz
ja sam novi ovde
imam pitanje kako da ubacim sa cas3 file u gamma card znaci cas 3 nije plus
hvala unapred
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

Zdravo Goran

Prvo dobro nam dosao na ovaj nas Forum,e kao drugo imas na Prvoj
Strani ove teme jedan Anleitung kako to treba da ide,cas3 i cas3 plus je skoro isto,pogledaj i ako nedje zapane javi.pacemo to srediti...
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

pozz
murati
ne razumem bas najbolje sa cas 3 treba isto loader 1.1 ili jel cas3 vec ima u njega gamma??? i ja imam cas 3 na usb netreba serial cabel to je onaj 232 ili taj kabal nemam ni izlaz na lap top
hvala unapred
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

pa ti trebas cas3 spojiti sa 232 i sa USB,e ovako prvo moras spojiti Cas3 sa USB dabi dobio Struju u Programer i spojijo Programer sa Komp ili Laptop,drugo Nullmodem Kabel (232)izgleda ovako
attachment.php
,bilo bi bolje da to radis sa ovim kablom,ako nemas taj Prekljucak na tvom racunaru onda,ti treba USB Konverter na 232 izgleda ovako Link veralten (gelöscht)bez ovoga neces mocu programirati gamu kartu
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

pozz
i kako ide dalje koji program mi treba i sta jos
objasni mi malo opsirrnije ako imas vremena...
hvala hvala i jos nesto koja je razlika izmedju gamma i gamma plus
jer imaju isti atr....ili o cemu se radi
hvala unapred
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

razlika izmedzu gamma i gamma Plus je daje ova Normalna gamma za ove pakete sto su vec navedeni u ovoj temi,a gamma Plus je za Africke kanale,
sto se tice programiranja Game nije tesko ako imas to sve sto sam vec naveo od Kablova onda je lako....
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

pozz murati
jel ima nekog da mi odgovori
hvala
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

Pa ako si sve te Kablove spojio kako sam ti objasnio,onda Moras ovaj Software Instalirati,kad to Instaliras onda otvoris taj Program,ides na Phonix,u Phonixu pretisnes na 6 mhz i sakrijes(verstecken)ovaj Loader https://www.digital-eliteboard.com/threads/144782 otvoris i na njemu stavi na 6 mhz hacken,pogledaj koji Port imas,onda stavi tek Kartu u Programer Cas3,ides na Load file,otvori ti se Prozor gdje si stavi file ovaj https://www.digital-eliteboard.com/threads/144800 izaberes i ides na Program,kad zavrsi sve pretisnes na OK zavisi do Loadera ili kad se napuni donji dio Lajstne izvadis kartu i zavrseno,nadam se dasam sto jednostavnije Objasnio

pozzzz Murati
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

pozz
murati
je zna neko da mi odgovori????
hvala unapred
 
AW: Hier kommt alles rein was Pink gamma cards etc betrifft!

pozz murati
probao sam sve kako si mi pisao
ali ne ide pise
getiing atr
ali kad je ubacim samo u cas 3 sa gama
onda ima atr
negde pravim gresku ali neznam gde
hvala unapred cao
 
Zurück
Oben