Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Hayat zakljucan

DJDaki82

Hacker
Registriert
4. August 2012
Beiträge
380
Reaktionspunkte
107
Punkte
43
cao drustvo,

pre par meseci je hayat, hayat music itd promenio frekvenciju. do tog trenutka mi je radilo sve sa kljucem koji sam ubacio u viaaccess.
Sa novim frekvencijama nece vise da otvori nista. Jel se to promenio kljuc ili sad i hayat ide preko neke kartice? kako izgledaju stvari? nisam bas u toku a do sad nisam bas imao ni vremena da se bakcem oko toga...
Ako ima neki novi kljuc zamolio bih vas da me uputite...

pozdrav
 
AW: Hayat zakljucan

To je nihova igra? Navlace narod kao da mogu da ga odkljucaju? Jedno vrijeme ide ,a zatim ga zamandale? Jedino rijesenje ti je CS?
 
AW: Hayat zakljucan

Jarane preko CS sve radi ako te nesta zanima kao Sky DE Hayat digi tv HRt itd. posalji PN.
 
AW: Hayat zakljucan

ljudi moji, imam cetri odgovora i sad sam jos gluplji nego sto sam bio pre nego sto sam vas pitao. Recite mi dali za hayat sada treba kartica ili ne? Pre nego sto su promenili frekvencije ja sam ga otkljucavao cistim software-om od mog resivera u kom mogu da upisem Viaaccess kljuc.

Interesuje me dali se sad promenio samo kljuc ili vise nije nikako moguce da se otkljuca tim putem (znaci treba kartica ili cs ili slicno...)
@Bosanac: Mene interesuje svasta osim Sky DE. Imam sky DE FULL Paket

Pozdrav
 
Zurück
Oben