Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DM800se clone

Registriert
12. September 2009
Beiträge
1.143
Reaktionspunkte
592
Punkte
273
pozdrav drustvo, imam sljedeci problem. brat je kupio 2011 reciver DM800se clone sim 2.1 od board sponzora, do neki dan je radio normalno. jucer se poso sam od sebe gasit i palit, dodje do onog mjesta kad se pojavi logo od image i onda opet ispocetka. ja mislio prvo da je bootloader otiso pa ga ja ponovo flashovao al opet po starom. onda sam ga rastavio i vidio da se ventilator uopste neokrece, sad nisam nacisto dali to ima kakve veze sa tim. po mojoj logici bi se reciver trebao podignuti iako neradi ventilator. dali ko zna sta bi to moglo bit???

unapred Zahvalan!!!
 
Ventilator nebi trebao imati nista sa tim.
Moze se desiti da je leziste sim kartice slabo,ali to je mala verovatnoca.
 
AW: DM800se clone

Probat cu veceras kad dodjem kuci sa posla izvadit ventilator iz mog pa da vidim oce li se onda htjet podignit. Malo mi je sumnjivo da bi moglo bit nesto drugo jer sam ga probao upalit komplet rastavljenog, znaci bez poklopca i bez one prednje plastike i opet nije htio da se podigne. Javit cu jel bilo kakvih rezultata!!

Gesendet von meinem Xperia Pro mit Tapatalk
 
AW: DM800se clone

Smo da javim da je kolega sony imao pravo glede ventilatora, ugradio sam ventilator iz mog recivera i bratov reciver opet fercera ko i do unazad par dana. Sad moram negdje nabavit odgovarajuci ventilator, ako neko ima kakav predlog slobodno neka se javi na PN ili ovde. A sad konacno LAKU NOĆ!!!!

Gesendet von meinem Xperia Pro mit Tapatalk
 
Zurück
Oben