Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

FritzBox 7390 entbranden

banan61

Premium
Registriert
8. Mai 2009
Beiträge
161
Reaktionspunkte
15
Punkte
78
Ort
NRW
Hallo,

mam pytanie do specjalistow od Fritzboxa:
-mam jeden od 1und1, mam nadzieje ze idzie go entbranden?
-jakis sposob na entbrandem znalazlem na tym forum ale nie pisze czy tym sposobem idzie ten Fritzbox zrobic (pisze tylko ogolnie o Fritzbox-ach)
-jezeli idzie, to czy dobrze zrozumialem ten sposob.Telnet aktywowac telefonem analogowym przez #96*7*
Gdy telnet aktywny polaczyc sie z Fritzbox i przez podanie IP adresu ipodac komende:
echo firmware_version avm >> /proc/sys/urlader/environment
FritzBox neustarten i wgrac programen ruKernelTool orginalne img od AVM.

Jest to prawidlowy sposob zeby ten Box entbranden?

Dzieki za pomoc.



 
AW: FritzBox 7390 entbranden

czutok wie i powie

entbranden w zasadzie nic nie daje extra , a jak fritz jest z 1&1 i jest na umowie to nawet mozesz miec problemy z leitungem jak go entbrandujesz

on teraz jest tak jak by z simlokiem na danego anbitera , jak sciagniesz blokade ( branding ) to mozesz wgrac inny soft itp.

czy sie oplaca ?? musicie sami wiedziec
 
AW: FritzBox 7390 entbranden

Mam 1&1 branding a anbiter to T-com (jeszcze). Mnie glownie chodzi o zawsze aktualny soft od AVM, wiec dlatego chcialbym go entbranden.
 
AW: FritzBox 7390 entbranden

Hi,

jo tysz mom Fritz Box od Kabel Deutschland ale jak chca aktualny Soft to ida na AVM i tam sciongom a nie czekom az bydzie tyn Soft z Kabel Deutschland.

Moze tysz tak mozesz robic?

Pozdro
Oczaty
 
AW: FritzBox 7390 entbranden

@Oczaty

nie we wszystkich tak idzie , jak jest fritz gebrendet to nie mozesz se instalowac softu jaki chcesz , tylko taki jaki twoj anbiter da frei
 
AW: FritzBox 7390 entbranden

@ czutok,

i widzisz zas zech sie cos od Ciebie nauczyl.:hell

Gruß
 
AW: FritzBox 7390 entbranden

Witam
Panowie jaka jest najnowsza wersja obecnie
oscama do
FritzBoxa 7390 ?


pozdrawiam..
 
AW: FritzBox 7390 entbranden

Aktualny FW to 84.05.05

Ja od wielu lat uzywam FB z 1u1 (7170,7270,7390) i jeszcze nie slyszalem otym ze czeba uzywac jakis specjalny fw z 1u1. Zawsze jak jest aktualny fw to robie online update albo zciagam Firmware datei z avm.de i instaluje. Branding byl zawsze nienaruszony.

Co hodzi o entbranden to zrobilem to z mojim 7170, i jedynie zzyskalem ulepszenie w tym, ze jak zmienilem prowidera to mialem wieksze mozliwosci z ustawieniami. Tak to zadnych ulepszen nie zzyakalem, aktualnosc nowych FW bylo to samo.


@czutok

a jakie problemy bym mial z 1und1? Faktem jest ze 1und1 w razie problemow z siecia, whodzi na boxa.
Ale oni to robili na mojim 7170 w wersi UI i w wersji free, i jeszcze nigdy nie mialem problemow ani z 1u1 ani z laczem
 
Zurück
Oben