Digital Eliteboard

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwert bleiben

DVHK forum

OP
OP
banan61

banan61

Ist oft hier
Reaktion auf Beiträge
11
i nic nie wiedomo ?

krzys

Newbie
Reaktion auf Beiträge
0
Adas wie napewno co jest ale ale nikt sie nie dowie

Reaktion auf Beiträge
12.333
Świat sie dzieli na tych co śiedzieli , śiedzą i śiedziec będą ;-)
bylo forum i niema forum

Gesendet von meinem U7 Plus mit Tapatalk

kosta12

Ist gelegentlich hier
Reaktion auf Beiträge
13
Wcale nie zaluje takiego dziadostwa jak bylo na DVHK ,ja bylem zarejestrowany od 2005 roku i dwa lata temu mnie jakis przyglob
zbanowal dozywotnie ,bo mu sie moje zdjecie profilowe nie podobalo.Na poczadku jak bylem to bylo super potem dochodzilo pare nowych
takich co w domu byli cicho a na forum rozkazywali nic nie wnoszac do tematu zamiast zajmowac sie ukladaniem tematow jak nalezy...

pozdrowka

Falkomann

Newbie
Reaktion auf Beiträge
2
To napewno jakis mlody bez doswiadczenia. Zapisales sobie jego nika ?? Takich prostaköw jest duzo mysla ze moga zadzic ale nie wedza w co sie pakuja. Nie chce pisac na ten temat bo nie ma sensu. Mialem to same doswiadczenie jak ty..... tylo nie daje zlego przykladu bo z doswiadczenia wiadomo ze taki hwast zawsze trafi na twardy kamien. I zwasze jest gdzies czarna wrona ! ...Pozdrawiam

Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:

kosta12

Ist gelegentlich hier
Reaktion auf Beiträge
13
Wlasnie ze nie zapisalem i nie wiem jaki to byl cwaniak..

pozdrawiam

wojtek0706

Newbie
Reaktion auf Beiträge
0
Dla mnie to szkoda ze zostało zamknięte
tam była potężna baza wiedzy super wszystko opisane co i jak
ok jest satt 4 all ale to nie to samo mało ludzi mało opisów co i jak a wiecej takich for jak laki nie znam o tematyce sat .

Oben Unten