Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

to sto paradox misli,nije za svakoga dostupno..trebas imati jedan broj Postova pa dabi vidjeo taj dio Foruma...
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

nemam na hbo subtitlove zna li neko zasto???
koji je najbolji image za digi sa aktualizranjem priko interneta
imam dddemon image momentalno
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
za taj image neznam, ali mislim da je isto ko i na gemini. kliknes na audio dugme na daljinskom i otvori se prozorcic, u tom prozorcicu skroz dole stoji da nema titla. spustis se tu i onda ljevo ili desno do zeljenog titla. :dfingers::dfingers::dfingers:
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

HVALA Hvala
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

imam pitanj u vezi MgCam 1.35

ovako CS mi radi ali nemogu da otvorim Digi
a preko CCCam mi radi Digi

kako da otvorim Digi sa MgCam

Softcam.Keys su novi
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

konektuj se sa total komanderom sa boxom dok je on u stand-by modusu!i onda sa leve strane gde su direktorijumi nadji u /data/key/ softcam.key!na desnoj strani pronadji sofcam.key koji si skinuo sa vazecim kljucevima i samo ih prevuci preko na levu stranu!onda sacuvaj to i ugasi tc! restaruj emulator i treba da radi!
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Kako mi moze interni citac proradit????
Kartice NOVA-Grecce/HRT-OIV
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

koji resiver imas?ako mije 800 ili 8000 nece ti nova da radi unutra,samo u phoenixu!
 
Zurück
Oben