Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dream 800 clone

AW: Dream 800 clone

stavis mu botloader 75 i sim 2.01 pacovani gemini 4.6 i ubacis ga sa dream up-om! :drinks:
 
AW: Dream 800 clone

jarane nemoj bacati novac, puno ih se zali na clon od Dream800
 
AW: Dream 800 clone

ja licno nepoznajem nikog ko ima clone od DM800 ali ako je vjerovat ovima ovde KLIK nisam bas procitao da je se neko pozalio na clone. rado bi ja kupio original ali mi je jednostavno preskup. :emoticon-0122-itwas
 
AW: Dream 800 clone

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ja licno znam osobu koja je nagovorila jos 9 osoba da bi dobili u paketu od 10 DM800 clonova popust. Platio je nekih 290€ i njemu i jos cetvorici se nakon 3 mjeseca pokvario Tuner tako da su svi kupili original tuner za 50€ i racunajuci 290€ na to izaslo je 340€ a ja sam platio za moj original 380€. Uz to jos uvjek moras stalno traziti Image koji je ekstra za clone koliko znam, pa ko voli neka izvoli.
 
AW: Dream 800 clone

Ja sam narucio u xx.xxxxxx.xxx(necu adresu napisati)
5 clona 800hd,po cijeni od 225€ sa postarinom(lieferzeit oko 2 tjedna),kod jednog je nakon mjesec dana strajkao tuner,napisao sam mail shopu i za dva dana dobio novi tuner.
Tako da sam zadovoljan sa tim shopom.
Reciever nije kao original(verarbeitung)ali zato preko 150€ jeftiniji.
Ali svatko mora sam znati koliko zeli(moze) novca potrostiti na sat-reciever.
koji shop-PN na mene.
 
AW: Dream 800 clone

Raja uzmite VU+ Duo nema boljeg recievera a i slican je DB 8000,imao sam clone i riknuo mi je za 5 mj. nemam pojima sta ali nikad vise clone.
 
AW: Dream 800 clone

Pozdrav Tomcat2006.
e vidim da si zadovoljan s svojim Vu+duo,kao i ja sa mojim.radi ko svicarski sat.
narog_numolos i taj reciever je jedna opcija,kosta vise, oko 400-450€,ustedi nesto ili zazeli si taj reciever od djeda bozicnjaka od familie,zene,cure...ili kupi si ga sam od bozicnice i neces pozaliti,Vu+ je zaista super reciever.
 
AW: Dream 800 clone

kako stvari stoje najkasnije za dvije sedmice (Weihnachtsgeld) cu si kupit VU+ Solo. duo mi je skup a i netreba mi twin tuner.:emoticon-0111-blush
 
AW: Dream 800 clone

Da i ja napisem koju rijec ako ces koristiti receiver kao server znaj da nema boljeg od dreamboxa naravno org.al za to moras i potrosit
a kao clijent ako neces HD kanale ovdje na board kupis jeftin i da si zadovoljan
 
AW: Dream 800 clone

Sve je stvar ukusa i dubine dzepa pa tako svako sebi kupuje po zelji i mogucnosti,moj izbor bi bio Octagon 1008 zato sto cita total kartu u internom slotu,radi kao server za cs preko cccam odlicno ,kao i klijent,ima bolju sliku od gore navedenih recivera u HD rezoluciji i pri tom kosta svega oko200€
 
Zurück
Oben