Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

DM 800 se satkabel in-out

Crni

Hacker
Registriert
20. August 2009
Beiträge
329
Reaktionspunkte
54
Punkte
88
Ort
digital-eliteboard
Pozdrav drustvo jedno pitanje ( Dm800 se ) ima jedan eingang satkabel ono IN ali nema out za drugu receivu da bi mogao da gledam ono ne paralel nego jedna da se ugasi a druga ukljuci

pa ako neko zna sta bi moglo da se kupi neki verteiler ili sta ja znam da li neko ima iskustva o tome molim da se javi

pozdrav svima
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

Cao drug i hvala ti za link naravno cu to porucit jjer ako ti kazes da je to u redu onda nema sumnje
Pozdrv i svako dobro zelim
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

kako mogu dobiti sliku od dreambox na 2 tv-a?
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

@sbanane
Dali mogu tada na tv gledat sto hocu ako mi je dream u standby ili samo istu ferkvenciju?
Pozdrav
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

Cao drustvo htio sam drugu sbanane da kazem da onaj verteiler nije bas dobar kod mene astra fuktionira a kad prebacim na eutelsat w2 onda mi blokira ne ide
u svakom slucaju hvala
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: DM 800 se satkabel in-out

Probaj da ostavis na tom prvom boxu na taj satelit sto zelis da gledas..
Na primjer prvi box eutel i onda gledaj dali ti ide eutel na drugom ...
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

Vjeruj mi Crni da nisam ja to picno probao nikad..mislio sam ono kako bi
moglo bit logocnije da radi..ako su i kedan i drugi na istom satelitu..
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

I kod mene ove skretnice su blokirali? Zato sam bio prinuden da ih izbacim?
Vjerovatno greska je u samoj skretnici?
 
AW: DM 800 se satkabel in-out

@crni
kod mene je da samo astru imam za tih dva receivera. kod tebe je da je integrisan receiver u lcd. oni su tako i tako slabi i pravu vecinom problema. sta se vise sat pozicije tice nemogu ti kazem.

@sbanane
Dali mogu tada na tv gledat sto hocu ako mi je dream u standby ili samo istu ferkvenciju?
Pozdrav

kao sto sam vec pisao nema nekih vecih problema samo sa astrom. mozes gledati razlicitih programa. jedino kad u jednu sobu pustim neki hd kanal onda u drugu nemam signal. ovako onih osnovni kanali radu bez problema kao i u standby.
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…