Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Echolite Problem

Slavi

Freak
Registriert
4. März 2009
Beiträge
239
Reaktionspunkte
23
Punkte
78
Ort
Wien
Cao Drustvo

Ja imam od Total TV Onaj SD Receiver Echolite Normalno gledam Nemacki Programi preko Ugradjenog Recivera od Samsung TV.
sad je Problem da stalno moram da ustanem i da prebacim preko jednog saltera ( https://www.amazon.de/dp/B003F0Y8Y6/?tag=digitaeliteb-21) SAT Signal od Receiver na TV i naopako.

Sad posoji jedna Varianta sto moze to Automatski (
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
)
da radi ali ona zavisi od toga da Reciver kad se ukljuci salje 12 Volti prema LNB
Nazalos Echolite schalje permanentno signal i nemogu da pronadjem de to da ugasim.

El ima neko resenje za to ?

Nadam se da neko razume sta ja hocu ako ne mogu samo bolje na Nemacki da opisem :emoticon-0122-itwas
 
AW: Echolite Problem

Slucajno naleti na thread,

ja imam tu kombinaciju i mogu ti reci da ni to ne funkcionise.
Imam Xtrend i taj Echolite i svaki put moram ugasiti Echolite da ne dobija struju ako hocu da gledam Sky.
Uzgred, Receiver trosi u Standby isto kao da je upaljen!

Pozdrav
 
AW: Echolite Problem

Hvala vam na Odgovoru malo sam bio zauzet pa nisam odma procitao.
Mogu da vam kazem da je taj Receiver cisto sr...e!
Jedino sto jos moze to je da se izvuce 12 Volti od Scart i da se nadje "Verteiler" sto preko 12 Volti prebacuje signal

Neznam kako je sa ovi novi Receiveri od Total tv dali kod nji ona varianta radi moram da pitam dal ce mi ga zameni Diler

SAT-SCH83_0-12V-Sat-Umschalter-Switch.png
 
AW: Echolite Problem

Nista Nisam dalje stigo sad sam dobio ovaj Nov Reciever sa HDMI i on salje struju prema LNB i ako je ugasen nemogu da verujem da nema resenje za to
 
Zurück
Oben