Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Giga Bku 800 HD

Crni

Hacker
Registriert
20. August 2009
Beiträge
329
Reaktionspunkte
54
Punkte
88
Ort
digital-eliteboard
Cao drustvo imam jedno pitanje na ovaj gigablu mozel mi neko rec kako se otvara na programu sky bundesliga recimo u subotu kad igraju 5-6 utakmica da mogu da biram koju cu da gledam na DM je zeleno dugme i onda se otvori portal biras koju ces da gledas a na giga blu nikako da pogodim

ako neko zna neka se javi pozdrav svima
 
nisam experta za giga blue. pogledaj ovde mozda ce ti to pomoci --> LINK

ili sacekaj dok kolega murati prodje ovde. koliko znam ima on takav box.
 
Koliko ja znam kad igraju Utakmice na primjer Subotom ali tek kad pocne Utakmica ili prjenos onda moras preskenirat Sat da ti nadje te podkanale ili ubacis gotovu Setting listu.
 
Giga blu 800 HD

Cao drustvo da vam kazem sad za vikend sam napravio kanalsuhe i vidio sam da je nasao bundesliga 1,2,3 itd. al na kraju kad je zavrsilo naravno na ok al ja posle nemogu nigdje da nadjem gdesu se nalazi pretrazio sam sve al nigdje znaci nikako da dodjem do tih optionskanala
ako neko jos nesto novo zna neka javi pozz i hvala vam
 
Ti kanali su samo aktivini kad ima Utakmica kad nema onda nem niti optionkanala.
 
imas Opciju na Daljniskom gdje mozes da pratis Konferenc,ali moras prvo da aktiviras
tu opciju i da dodjelis koje dugme hoces...
 
Zurück
Oben