Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Diskutime për Cardsharing

AW: Diskutime për Cardsharing

besat si behet cline rishar kam ngat 1000 karta por vec 14 arrin te te klienti cka jam tu bo gabim amund teme tregosh flm per pergjegje
 
AW: Diskutime për Cardsharing

@alfadigital
une te propozoj qe me mire eshte qe ta maresh nje abo cfardo te jese dhe mundesh me dike me e ndru dhe kine ne ate loje atehere nuk ke te ndalura shum atje ne kosove cka jane nuk jane te mira se asnje nuk i ka ne lokal
 
AW: Diskutime për Cardsharing

mirmaram tegjithve akishmujt ndojkush memtregu se kam prblem me karten e tringve spoma lexon reserveri dreambox 7020 CCcam 2.0.11 qka duhna me bae
 
AW: Diskutime për Cardsharing

MIRMENGJESI veli ne rast se ke kartel ORGINALE te paketes TRING resiveri yt Dreambox 7020 ta njeh 100%: ne rast se ke probleme me kartelen e tringut ristartoje resiverin apo CCcam. dhe punon pa problem dhe kujdes se si e shtin kartelen ne resiver !! dhe ne rast se pyt per ( CS ) pyte ate person se me kend je i lidhur se asht ne pyetje SERVERI .
 
AW: Diskutime për Cardsharing

pershendetje,desha tju pyes se a mundet mem tregu e kum marr nje kart te digitalbit prej ni mikut tim se ka shku ne kosov modul im edhe se osht conax nuk e lexon e kum provu edhe te komshiu im edhe i atina se lexon a mundet me qen se ai e ka ble me bashk me resiver te digitalbit kaon.ne qoft se mundet dikush mem ndimu se qka mundem me i ba me qe!faliminderit dhe ju pershendes,
 
AW: Prezentoheni

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Un Për vehte Jam Pararpagues i rregullt i Digitalb po mundesh me shku Në Lenzburg Afër Bahnhofit(Stacionit të trnave) aty jan Dy shitore të Italianëve të cilët shpërndajn CS jo vetëm digitalb por edhe kanale të tjera çmimi sillet 250-300 franga për 1 vit Kalo mir.
 
AW: Diskutime për Cardsharing

flm 009 po kartelen ekam original dhe qe 2 jav ekam aktivizu asht original se ekam ble ne qendren e autorizuar per tringa
punoj me cccam 2.0.11 po senje ndersa gibox po ku mundet meqen problemi
 
AW: Diskutime për Cardsharing

VELI mirmengjesI une punoj me ( CS ) dhe posedoj dreambox 500 dhe 800. dhe te une punon pa problem une e kam marr nje CARD orgjinale te TRINGUT te nje shok dhe e kam testu dhe punon 100 % te une kuptohet me CCcam ( 2.0.10 )te pershendes.
 
AW: Diskutime për Cardsharing

mirdita 009 ateher siduket kaproblem me rregullimin e mbrendshum te konfiguracinit te cccamit aka munsi te me shpjegojsh mashum
 
AW: Diskutime për Cardsharing

tung biha flm per kshilla por te jem ma ikjart cccami_NewsCs1.66 eban hapjen e kanaleve por tani nuk umpunojn programet e digialbit se ekam edhe at kartel e reserveri qe ekam 7020 ika te dyt vende per kartela dmth.jan te dyat pernjiher ne reserver ekarteen e digialbit elexon veq CCcami por pa NewsCs.1.66 meduket se mos asht ne pytje rregullimi i mbrendshum i CCcamit {config i cccamit} mos din ndojkush ndonji configuracion pershendetje per tegjith dhe flm per ndihmen
 
AW: Diskutime për Cardsharing

009-siduket ju keni pak mashum njohuri per cccam akamundsi memashpjegu se si eki rregullimin e mbrendshum {config.cccam}nese asht emunshme ju that se keni testu tring kartelen ?? ekeni testu netenjejten koh tedyat me digialb dhe tringat dhe jukan punue
 
AW: Diskutime për Cardsharing

pershendetje jo veli une CARD te digitalbit nuk kam se une jam i lidhur me ( C S ) dhe une i kam DIGITALBIN - TRING-ALBANICASAT dhe kuptohet gjerman italian e shumu te tjer.por CARD te tringut e kam pas 2 dit prej nje shokut zvicres e kemi testu dhe ka punu pa problem.por ti me sa po kuptoj nuk e ke te instaluar CCcam. si duhet por te kisha preferuar ta instaloish edhe nje her CCcam.
 
Zurück
Oben