Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitv

AW: Digitv

pot cu Edision Argus mini Ip sa vad HD Programe din Germania fara sa mai platesc ce va in plus exista un Hack pt asa ceva???? daca da unde si cum!!!!!
 
AW: Digitv

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Sal

Pro7 Hd ,Rtl,Hd ,Sat1,Hd ,Vox Hd.....le poti viziona in share sau iti faci rost de o cartela HD+ care primul an e gratis platesti doar activarea 20euro si urmatorul an 50 euro pe tot anul
Dar vezi prima data daca poti sa emulezi Oscam sau scam pe rec daca nu atunci iti trebuie Ci modul
Cam asa arata :

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: Digitv

am fost la media markt.acolo miau spus k mai im trebuie inca un Legacy-Modul care debea la sfarsitul lui august apare.
fare modul nu pot sa vad HD+.
acolo aveau un pachet cu o cartela si ci modul care sunt numai compatibil cu televisioare cu ci schacht care deja sunt compatibil etc.
care este parerea voastra?
in octombrie ma intorc inapoi in tara si vreau sam fac un Abo la Digi.
presupun k am sa primesc o kartela dar mai intrebuie si inca un CI-modul?
daca da sal cumpar dela iei sau mai bine din germania.este necesar sa cumpar si receiverul lor sau merge cu Edisionul argus mini ip care lam cuparat citeva zile inainte.
Stiu multe intrebari dar momentan sunt in germania si vreau sa resolv problemele astea pt parinti mei pt k eu locuesc in romania si nu am asa probleme.parinti mei nu se descurca cu technica moderna.thx
 
AW: Digitv

Pentru argus mini nu stiu ce sa-ti spun inca poate apare ceva
Penru digi nu cred ca o sa primesti modul pentru carte in tara iar in alt Ci modul nu merge nu e imperecheat
Trebuie sa iei un rec de la ei oricum
Era mai bine sa intrebi inainte de a cumpara Edison pentru HD+ iti luai recul de la Humax si primeai si cartela gratis
Am sa caut pt,Edison sa vad ce se poate face cu el
 
AW: Digitv

heisst dass ich jetzt mein opticum 4000c wegschmeissen kann, oder benötige ich eine neue Software, wo Nagra 3 installiert wird!
 
AW: Digitv

la nagra 3 nu exista si separe ca nu va exista soft si key prea curand spaniolii folosesc nagra 3 din 2007 si suntem in 2010 si nimic cu receiveru vindel si iati unu cu lan pt cs sau abonament
 
AW: Digitv

Salutare din parcare,
eu sunt in Romania acum, concediu etc...
in sfarsit am facut rost de gigitv, dupa aproape 2 saptamani de plimbareala la sediu odata la 2 zile :emoticon-0179-headb si a trebuit sa dau si 100 RON spaga, adica "comisionul nostru".
Debia astept sa ajung acasa si sa-l testez in Dreambox (daca merge sau nu, inca nu stiu, cred ca mai am nevoie si de modul aphacrypt):emoticon-0169-dance
Tipul ala de unde am facut abonament, mi-a zis ceva printre dinti ca akta.tv ar merge pe sirius cu viaccess si pe o durata de 12 luni cu plata la cumparare.
Oricum o sa incerc cand ajung acasa satelitull hellas 39°E sa vedem ce iese, ca am inteles ca ar merge.
oricum bafta si noroc.
Abonamentul ce-l am eu e de 47 RON pe luna :emoticon-0178-rock:

Serbus

 
AW: Digitv

Sal @importe

In primul ränd Bravo
Al doilea nu o sa mearga fara Bk+Rsa nici cu modul :emoticon-0145-shake
Akta merge in Dm fara probleme :ja
Dar pe Hellas 39° este Dolce in Cs merge fara HD:ja

Concediu placut in continuare :emoticon-0157-sun:
 
AW: Digitv

ia uitati aici un baiat bun din romania cu relatii la firma kudelski danemarca a primit un pont si a inceput sa sape e vorba de n3 digi citez Ceva este putred in …………….Danemarca si sant convins de asta ,voi sapa si voi afla.Zine si noua sa sapam si noi sau e aruncata la misto? E vorba de 2 baieti buni care converseaza unul cu altul din motive lesne de inteles nu dau nume citez mai departe O sa vin cu ceva date noi ,dar inca nu pentru ca incerc sa aflu m-ai multe si sa fac niste verificari.
Dar pana una alta ,din ce am cercetat eu pana acum
nagra 3 nu este chiar o nagra 3 ,mai degraba o nagra 2 imbunatatita substantial.
Plus inca ceva ce deocamdata nu o pot spune aici .Dar unde poti spune? Ma gandesc si voi comunica unde." va voi tzine la curent
 
AW: Digitv

Sal @imparatul

Fä-mä sä inteleg intr-un Pn daca nu poti sa zici aici te inteleg
 
Zurück
Oben