Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitv

AW: Digitv

Cs ahh ce este exact asta, card slotul unde bag digi cardul???? Si Cs poate sa fi hacked????
 
AW: Digitv

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Servus Dunhil in prezent mai merge cu Key,dar cum a spus si Emil cred ca in cateva zille sau saptamani nu mai faci nimic fara Abo, asa ca mai bine investesti bani pentru un Abo? :emoticon-0144-nod::emoticon-0144-nod:
 
AW: Digitv

multumesc foarte mult pt ajutor.mai astept sa vad ce sa intampla am sa va mai intreb cind nu mai vad nimic adica mai detailiat cum merg systemele.Kommt zeit kommt rat!!!!!
 
AW: Digitv

De azi, Prima Tv - B1 Tv - Privat Spice - Viasat Explorer - CNN - TVR Cultural... Nagra 3
 
AW: Digitv

asa azi a venit receiverul cel nou cum am zis mai sus un edision argus mini.Tot merge bine da und e sunt Kanalele HD.Eu locuesc in Duisburg.Trebuie sa bag anumite transponder???plz help
 
AW: Digitv

Sevus dunhill

Depinde ce programe vrei sa vezi si pe ce Satelit

Ca pe majoritatea aparatelor sant deja bagate Transporder?

Si daca ieste vorba de digi de azi am auzit ca se face intuneric numai are rost cu key
 
AW: Digitv

mare belea :emoticon-0141-whew: si nu am cum sa fac abo acum la digi ca nu vor si ei sa faca un biro in münchen:)
 
AW: Digitv

:JC_hmmm: De azi va disparea codarea in Nagra2 de pe toate programele din grila DigiTV

:JC_hmmm:byebye Digi:piange::piange::piange:
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Digitv

eu nu inteleg deci programele le am gasit k exemplu ARD HD,PRO 7 HD etc. dar spune kein signal.am fost pina la turci sam faca un update (adica Firmware update etc.) el mia spus daca vreau sa vad HD trebuie sa ma duc la Media Markt sa cumpar un CI modul sa mai dau si 50€ si dupaia se vad kanalele in HD.Este asta adevarat sau exista alta posibilitate
??????????
 
Zurück
Oben