Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitürk equiepment degisimi

AW: Digitürk equiepment degisimi

Arkadaslar, görünüyorki bunlar sistemi degistirecekler ve baska sansimiz yok. Ben ne Receiverlerini alicam nede Modüllerini. Üyeligimi iptal edicegim!!! Ve herkeze bunu tavsiye ederim, cünkü bu serefsizler Insanlara hangi Receiveri kullanacagini sart görüyorlar.. hangi Asirda yasiyoruz ya???
Nekadar cok Insan Üyeligini iptal ederse, herkesin iyiligine olacak. Cünkü ozaman onlar ancak daha cok Para kaybedence anlayacaklar Anyayi Konyayi..
Bence Gururu olan, Üyeligini iptal ettirir.

Selamlar

Beni de bugün aradilar, biraz baski uyguladim ve avukat´la filan tehdit etdim ve sonunda bedavaya receiver ve karti yoliyacaklar...

Ama ben karti onlarin receiver ile kulanmaya mecbur muyum?

Selam beyler,

benide aradilar yeni kartla receiver lazim diye.
Su anda kendi Receivermi kulaniyorum CW Modul var ve digitürk karti. Bu kart 2-3 hafta sonra kapanacak diyorlar yani mutlaka onlarin receiverini almam lazim mis.
Bende su anki sorun su: ben ayne anda SKY karti ve Digitürk Karti kulaniyorum...herhalde onlarin verecege receiverle alman SKY Aboneligimi seyredemem,ve iki receiver de kulanmak istemiyorum...
CW Kartlari kesin olarak kapaniyormu yoksa onlar sadece kendi ürünlerini satmaya mi calisiyorlar?

Tesekürler

selam,eger kart ve receiveri beraber veriyorlarsa Sky kartini onlarin receiverinde kullanamassin.

saygilarla

su an öyle gözüküyorki, baski uyguluyanlar en azindan bedavaya receiver ve yeni karti aliyorlar....ama irdeto2`ye gececekleri kesinkes...!!! eski cryptoworkslar calismicak ve degistirilcek, mecbur...!!!

CS olayini önlemek icin ellerinden geleni yapiyorlar, bence normal....!!!

normal olmayan kart ve receiver paralari....

dt cözüldü bile. :) istedigini yapsin caresi yok. bu is herzaman cözülecek.
dt bu isin önüne gecmek istiyorsa iptv yapacak baska caresi yok.

slm arkadaslar,

ekipman degisikligini bende yaptim,banada bedava receiver ve kart yollayacaklar yalniz 10 euro gönderim bedeli istediler bende ok dedim.. yalniz su sorun var bende...

Bende ci+ receiver var ve ben oraya yollayacaklari karti modulle beraber yerlestirmek istiyorum, bu mümkünmü, gösterirmi???

cvplarsaniz sevinirim..:good:

eslestirilmis diyorlar ama bir sekilde olmasi lazim yaa... ne kadar sacma bir olay 2 receiver kullanmam lazim ozaman..

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Slm,
Tr de arkadasin üzerine abonelik yaptik ve DT 9102 receiver ile Irdeto2 Karti alip almanyaya getirdim. 2 senelik anlasma ile kutu bedavaya geldi ve 2 sene sonra bende kalabilir. Almanyadan normal Star ve Kanal D yada HD kanallari bakabiliyorum ama Anten ayarlarinda sadece Digitürk yada Türksat acik. Astra yok yani, dolayisiyla Alman kanallarina bakamiyorum.Tr de CI modul vermiyorlar artik sadece yeni receiver veriyorlar. Bi bilgisi olan varmi nasil Astra bakabiliriz Digitürk receiver si ile ?

Tesekkürler

slm, bende türkiye aboneligi var digitürk CW-karti 3-4 senelik kart, acaba türkiydeki kartlardami degisecek yoksa sade avrupa icinmi gecerli?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Orda daha eski kartlar calisiyo ama yeni üyelere sadece I2 kart ve receiver veriyolar ve ellerinden geldigince milleti kandiriyolar yok yenisini almazsaniz calismaz kapanacak falan filan. Bir de yeni kart yollarlarsa yeni receiver ile istedigin kadar ugras dur eskisini bidaha ömür billah acmazlar. Benim arkadas 3 aydir hala ugrasiyo yeni üyelik yapmak istemiyo ama eskiyide bitmedigi halde deaktive etmisler. Allah bunlarin bela.... versin

SELAM BEYLER,

Türkiyede digitürkden enegellilere Kampanya var 100 de 50 indirim diye.
Simdi türkiyede oturan engelli tanidigim varsa ona bir abonelik yaptirirsam o kart almanyada calisir mi? Hange Satdan seyretmem lazim (Eutelsat / Türksat)? Kendi receivermde kart calisir mi yoksa digikutu mu lazim?

Tesekkürler.

Bir de ben bu dandik Digitüp´le izlenimlerimi aktarayim.
Yakla$ik 2-2,5 yil önce Türkiye´den tanidik üzerine üyelik yaptirmi$tim. Sadece kart üyeligi, onlarin uydu alicisini istemedigimi söylemi$tim, kabul etmi$lerdi bende kart´i aldim getirdim Almanya´ya. $imdiye kadar sorunsuz bir $ekilde sirasi ile Phillips Dbox2 ve Vantage aletlerinde kullaniyordum. Aciklamam gerek, verdikleri kart ise Irdeto2 kartiydi. Ozaman Türkiye´de Irdeto kartlarini dagitmaya ba$lami$lardi.
Yaptigim hata, ücreti yillik ödemem oldu. Iki hafta önce zart diye yayin gitti, telefon görü$meler falan hep ayni sonuc, burda arkada$lar yazmi$ zaten.

Son care olarak bir arkada$in CI+ Modül giri$i olan HD uydu alicisini getirdim eve, birde denemek amaci ile 2 Irdeto Access CI+ Modul aldim:
1. Bir bu
41S%2B2lI43tL.jpg

2. ikinicisi de bu

IMG Removed

Kart sirasi ile iki Modul icinde bir HD CI+ Receiver de takiliydi 24 saat!!
Ama nafile, nuh diyor ama peygamber demiyor. (Neden cali$madigini a$agida belirtecegim) Aboneligin bitmesine iki ay kaldi, iptal ettirdim bende. Alsinlar yayinlari ba$larina calsinlar.
Bu ALLAH belasini vere $irkete üye olmak isteyenlerin iki secenegi var:

1. Türkiye´den üye olmak isteyenler varsa, kesinlikle artik onlarin dandik aletlerini almak zorundalar, ba$ka yolu yok. Irdeto kartlarini uydu alicisi ile e$le$tiriyorlar, Modul da vermiyorlar.

2. Digitüp Euro üyeligi yapanlar gözü acik olurlarsa, Modul üyeligi yaparlar. Almanya´da yasalar geregince Digitüp gibi PayTV $irketleri üyelerine bu imkani vermek zorundalar!! Digitüp´ün sözde mü$teri hizmeti ne söylerse söyslesin INANMAYIN!!!
Lakin, bir bok tarafi da var bu Modül olayinin oda Irdeto2 kartlarini Irdeto CI+ modülleri ile e$le$tiriyorlar. Ve bu Modülleri sadece CI+ sertifikasi olan uydu alicilari ile kullanabiliyorsun yanli$im yok ise. Ve tabii ki Dititüp Euro´da Star TV, Kanal D yok.

Evet arkada$lar benim izlenimlerim bunlar, karar sizin.
Benim icin Digitüp üyeligi bitmi$tir artik, tövbeler olsun, paran ile seni rezil ediyorlar.
Bir husus yazmadan edemiyecegim. Adamlar parali CS sunuyorlar, bir de Türkiye Irdeto2 kartlari ile :emoticon-0138-think
Anlamadim nasil cali$tiriyorlar bu kartlari...

Selam ve saygilar...

Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben