Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DIGI TV - RSA si BK

AW: DIGI TV - RSA si BK

salut am un receptor digi+ si as dori sa stiu daca se pot scoate datele si daca dupa operatie receptorul se mai poate folosi
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Pe aparat scrie doar digi lam deschis acum si pe placa scrie HSS 5160NA
 
Salutare se poate de facut fara stres si da pacientul ramane in viata nu ca nu ar fi si cazuri in care pacientul moare dar se face clonare de creier si ne alegem pacientul in viata din nou
 
AW: Re: DIGI TV - RSA si BK

Cine ma ajuta sa extrag si eu RSA BK pe un 1160 ? e pe duca receiveru (se mai blocheaza din cand in cand) si as vrea sa iau datele din el inainte sa crape de tot ;)
 
AW: Re: DIGI TV - RSA si BK

am un 1160 din care am extras bk si rsa dar am renuntat intre timp la abonament. As vrea acum sa ma abonez din nou ca digi transmite campionatul si au si ceva programe hd. Intrebare: pot sa merg cu receptorul sa il imperecheze iar sau nu? E clar ca 1160 nu poate HD dar daca bag cartela in Dreambox pot sa vad si programele HD de la Digi?
 
Salutari! Vreu sa fac un abonare la digi. Din care receiver se poate extrage rsa si bk mai usor. Cine se ocupa cu aste din bihor?
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Salutare , imi trebuie si mie un jkeys 2.9.11 va rog , are cineva ? ms
 
Salu,man poste ajuta cineva cu rsa și bk am un receiver Hss-5180NA si cartela albastră și galben și vreau să bag cartela in vu+ și mi-ar trebui rsa.Multumesc O zi faina
 
Zurück
Oben