Quantcast
Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DIGI TV - RSA si BK

AW: DIGI TV - RSA si BK

Buna ziua la toata lumea, as dori sa scot si eu rsa si bk dintr-un receiver de digi Hyundai 7160na pentru a folosi cardurile intr-un dreambox , dar din pacate ma depaseste :fie: ,ma poate ajuta cineva? Mentionez ca ma aflu in Milano .

Va multumesc...
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

salut, ma poate ajuta cineva, contra cost, bineinteles, ptr RSA si BK, ptr un 5160 ?
zona torino
multumesc anticipat
toate cele bune
 
Salut
eu ma cam chinui de vreo 2 ani sa dau de unul sami scoata si mie de la 2 dec humax +IV da nu dau de nimeni
nu ma poate ajuta nimeni ??!
astept pm uri daca se poate
va multumesc
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Deja caut de catva timp in forumuri diverse dar fara succes. Am un Receiver de model Hyundai HSS-5180NA cumparat din Romania de la Digi-TV. Are aprox 18luni vechime si mam saturat de el ca n-are nici macar HDMI. Cardul de la Digi este pe fata albastru si pe spate galben. Scrie RCS & RDS pe el. Stau langa zona Stuttgart un Germania.

Va multumesc pentru ajutor.
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Mersi mult. Se pare ca pana la urma merge si cu modelele astia mai noi
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Incerc si eu sa aflu bk-ul si rsa-ul de la un humax.
Mentionez ca locuiesc in Bayern.
Cineva de ajutor?....
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Salutare la toata lumea.Sa inteleg ca se poate face ceva cu hss51610na?,nu de alta dar am reusit sa-mi fac praf unul si as vrea,inainte sa-l distrug si pe al doilea sa fiu sigur daca se poate sau nu.Daca se poate va rog tare mult sa ma indrumati si pe mine putin.
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Chiar daca te-ar indruma cineve..mai este o problema...

Sa citesti BIN-ul..

@emil1 stie mai multe.

vb cu el.
 
!Greetings ALL!

!!! I'm able to help for everyone who want roll up their N3 card and make tests in oscam/sbox/spcs..... ;-) !!!

!!!Just contact WITH ME OVER PM!!! and we can talk about details!!!

By3
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben