Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Blackbox 500Sat

trupale

Freak
Registriert
4. Februar 2009
Beiträge
233
Reaktionspunkte
29
Punkte
88
Blackbox 500 Sat, odjednom slika pocrnela i nema vise nikakvog signala. Crko kao zec. Kupljen ovde u boardshopu pre 8-9 meseci, imao Gemini 4.6no bomb, i radeo je super svo vreme. Kada ga povezem sa mreznim adapterom ne reaguje ali ako kabli izvadim 5-6 puta onda se upali zelena silica inace ne gori, ali se desava i da se upali i crvena ili obe zajedno. Kada ga povezem sa Dreamup ne prepoznaje ga , a sa televizorom ne salje nikakav signal. Mislim da je zreo za kantu. Ako neko ima bar neko resenje neka napise. Pozdrav.
 
AW: Blackbox 500Sat

haj Trupale
Probaj sa stekerom da ga nabrzinu ukljucis i izvadis steker iz struje.bar jedno 8-10 puta.ako to nebude klapalo otvori poklopac i pogledaj elkose da nije koji explodirao.
nadam se da ces da uspijes....
drzim ti fige....!!!!!
 
AW: Blackbox 500Sat

OK.jesi li gledao unutra kondensatore da vidis da nije koji od njih pukao.Negje mora biti greska,jer inace bi box radio.?????
 
AW: Blackbox 500Sat

Otvarao sam ali vizuelno nista se ne vidi. kao sto sam naveo kada brzo ubacujem i izbacujem kabli za struju posle 5 puta upali se silica. Ali niti salje sliku to TV-a niti ima vezu sa DreamUp-om.
 
AW: Blackbox 500Sat

Probaj sa DreamUp-om stavi kvaku kod Use Network !!
 
AW: Blackbox 500Sat

Sad sam ga skinuo i vidim da ja bas i taj i imam ver 1.3.3.4
Ali izgleda da je u njemu nesto crklo inace ne bi se on ovako ponasao.
 
AW: Blackbox 500Sat

evo Link veralten (gelöscht) za 37,50Euro moras malo da pratis!
poz
 
Zurück
Oben