Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

pozdrav muratiju.dosta sam u netu ali nisam nasao nigdje bolja objasnjenja.svaka cast.imam i ja pitanja.mozes li mi malo objasniti cs?i zanima me gdje mogu nabaviti gama kartu?hvala unaprijed
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

zaboravi reci.imam vantage 221s ci usb sa dva slota i citecem kartica.mogi li njega nekako prilagoditi za cs?
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Hvala jarane na podrzki,za Vantage nisam siguran dali radi a za gammu imas tamo u onoj temi link sam ti odgovorio..
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

da na otvaram novu temu evo ovdje:hell

Čarli TV i Golica TV promijenili frekvencije emitiranja

Na satelitu Eutelsat W2 na 16.0E" slovenski kanali Čarli TV i Golica TV promijenili su frekvenciju emitiranja sa 12.726 V (SR 30000, FEC 3/4) na 12.642 V (SR 6425, FEC 2/3).
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Hallo Murati

ja sam novi ovdje a vidim da se mogu gledati nasi kanali preko cs

pa dali bi moglo malo bolje objasnjenje sta je to i kako?

imam vantage x211sci dali mi on pase ili moram mijenjati i sta mi treba

hvala unaprijed
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Zdravo goca,dobro nam dosao na ovaj nas Forum,nazalost sa tvojim Resiverom neces imati Srece,treba ti jedan od Linux Resivera nap.. Dream ili D-Box imas ovde kod nas Kupiti jeftine Linux Resivere pogledaj ovde PRETISNI ovde imas jednu Anleitung kako bi to trebalo da izgleda PRETSNI ,ako negdje zapne javi nam pa ce mo vidjeti dalje...:hell
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

HALLO :pokusao sam par puta da nadjem BHTV:FTV NA 11stepeni WEST; ISTOpokusao da nadjem FOX SRBIJA na 12,5 stepeni WEST bez uspeha koristim manju antenu 80cm sa 4 LNB ASTRA:EUTELSAT: HOTBIRD :THOR 0,8 W::OCTAGON REIVER ::OVAKO DALI MOZE NEKO DA MI POMOGNE I OTPRILIKE KAZE GDE KOLIKO CENTIMETRA I NA KOJOJ VISINI JE 12,5W ATLANTIK BIRD U ODNOSU NA THOR 0,8 W ILI MOZDA MI TREBA VECA NTENA ILI IMA NEKO DRUGU IDEJU KAKO NAJBOLJE DA NADJEM TA DVA SATELITA DA GLEDAO FOX SRBIJU i BHTV:ATV
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Izvinjavam se za pravopisne greske
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

ja mislim da ti je mala antena
i taj bhtv sto ti je na atlantiku je isti kao i onaj na eutelu povremeno otkljucan
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

majstore 11west stepeni je zatvoreno komplett weg!! sta se tice atv i ftv jedino u total tv na 16ost.

foxtv se da odkljucati na 12,5west bh isto kao na 16ost ponekad frei!!

ako hoces 19 16 13 i 12,5west sa 80cm napreviti, onda si majstor!!

kupi motor, ja bi ti preporucio dreamic i gledas sve na 16ost:good:

pozzz
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Dobro vece,

ja hocu da kupim dreambox uskoro. Imam Echolite Reciver i naravno original kartu za total TV. Jeli moguce da total TV karta radi u novi dreambox 8000?
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Zdravo...

Koliko je meni Poznato da radi bez Problema,samo moram da vidim koji Soft...
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Zdravo Murati imam jedno pitanje za tebe jel kako sam procitao ti se razumijes u ovaj CS imam reciver DreamBox 800HD,tri lnb(astra,eutel i hotbird)zelio bi gledati nase kanale instalirao sam images i gemini software ubacio sam emu ali neznam kako ide ovo sa dyndns i neznam ko bi mi mogao da ti ove nase kanale ako mi mozes pomoci evo ti moja email adresa unprijed ti hvala

Izbrisao sam Mail,nije Dozovljeno otvoreno Pisati
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
Zurück
Oben