Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

ima tu nekih slobodnih kanala ili ????
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

42°E i 30°W zajedno ne verujem da ces moci sa T90 da uhvatis. To je vec malo veca razdaljina. 28.5°E ti nije lose radi SKY UK, ali onda samo CS pomaze
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Eh kada je rijec CS samo ukratko da pitam nesto.

Meni veli danas jedan da se moj Dream mora flashati sa nekim file. Tako da bi se moglo hvatati preko neta i CS upotrebljavati.
Ja to nisam nigdje cito, znam o CCcam da to treba. Pito sam ga dali misli na Darkstar itd.. Veli ne vec da se to u bios flashuje.
Jel vi znate mozda na sta je on mislio?
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

uh prijatelju,ja jesam sada dosao iz kafane,mozda sam neku i popio,al ovo mi sve zbrkano nesto izgleda sto si ti reko,neznam ni sta si ti mislio,a kamoli taj tvoj kolega,al neka da prenoci pa da vidimo sutra!
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

pitanje u vezi HRT karte, koliko HRT karta moze podnijeti klijenata a da ne podje da trza i da se zakiva ?????
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

zdravo..

Viaccess Karte mogu vise Klienata podnijeti..ja bi rekao ako bas svi gledaju isto vremeno onda do nekih 30 Perova..ako Karta nije overlock..
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

ja sad imam 6 klijenata od kojih nikad vise od trojice nisu gledali u isto vrijeme. po tome bih ja mogao najmanje jos 10 puta mjenjat svoju kartu bez ikakve bojazni da bi moglo doc do zamrzavanja. sta to znaci kad je karta overlock?
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

to znaci da ti od svoje Karte smanjivas ECM time,stime povecavas vise Perova,nap.. ako je Karta na Normalnom mhz onda je nap.. ecm time nekih 0.2748 sa overlock karte kad stavis na 6mhz se smanjiva ecm time i pada ispod 0.1147,znaci moze automaski vise perova da gleda isto vremeno Kartu..
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

a gdje mogu da vidim koliki mi je sad ECM time i kako da napravim overlock sa mojom kartom. jel bi to znacilo da bi se karta onda vise grijala nego sada. postoji li opasnost da mi izgori karta posto je koristim u internom slotu na DM 600 PVR-u.
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

pa ukucas u cfg ovo

SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/tts/0 6000000 znaci tvoja Karta je na 6mhz
ali kod tebe nebi se izplatilo,a i nema potrebe,jedino ako se odlucis da imas vise Perova onda nebi bilo lose...sto se tice grijanja ili da steti karti nebi rekao..imam kod sebe u Internom slotu conax Digitalb Kartu koja radi vec dvije Godine bez prekida...i nikad nista..
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

da,ovo sto sam ti napisao stavi tu gdje su ti linije,ja sam stavljao sve ispod linija znaci na dnu,pa pogledaj u Info PHP kad gleda neko od tebe HRT vidis gdje stoji ecm time,dabi ti prekazivao ecm time moras i ovo da stavis u cccam cfg SHOW TIMING : yes onda vidis i ecm time..
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

da u CCcam.cfg to upises, gdje nema veze ali se navikni samo da bude sloseno. ja te informacije imam na vrhu a C i F linije ispod. Mozes i obrnuto. u vezi ecm time neznam kako je to kod tvog dm 600 ali kod mene u dm 800 imam to na infoleiste. znaci gledam jedan kodiran program stiznem na OK i pise mi sve te informacije (hop, ecm, ..........).
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

ej ljudi imali neko od vas podatke za cs servere za sky, hteo bih testirati kako to ide sa cs ali sve servere koje sam nasao ne idu
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Imali mozda Biss key za BHT1?? I koji sateliti sve prenose BHT1, znali ko?

Pozdrav
 
Zurück
Oben