Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

arkadaslar DIKKATINIZE...

Serefsizler bana € 51 dediler. Aylik daha pahaliya geliyor.

Görüntü kalitesi nasil. Digitürk'ün görüntü kaltesi Türksat'dan daha kötüymüs diye duydum.

arkadaslar aylik 2 €, digitürk euro telefon acip siparis edebilirsiniz. Bunun icin sadece bir kartinin daha yani aboneliginiz olmasi lazim. CW oldugu icin her receiverda olur sorun degil.
CI modul alip yeni Tvlerde bile rahatlikla oluyor. Sadece ligtv ve Hdler yok olan HD sadece TRT1 bende. eutelsat 7 uzeri.

saygilar
seko

AW: arkadaslar DIKKATINIZE...

Ben su an türkeye deyim ve inanmayacaksiniz ama dün bir digitürk satan arkadasimin dünkanina girip cw kartla cikdim 2 senelik stanard ve belgesel abo ya 315 tl pesin ödedim

simdilik yok ama 3 4 ay sonra actira bilirmisim bence 315 tl 2 seneligne cünkü almanya da irento kartin yanin da veriyorlar yani 2 kinci bir abo yapiyorsun
ama tek olarak aldisan ben kasigi yedim bu sene

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

11,99 TL giriş Paket
4,00 TL Ek Paket Belgesel

24 ayda 383 TL/172€ Yapıyor

Bora senin 24 Euro verdigin Paket tek Paket mi

Benim Bildiğim Almanya Paketi budur

12 Mon Digitürk HD Abo Standard Paket mit HD+ CI+ Modul 161€

A Haber HD, ATV HD, TRT HD, Show TV HD, NTV Spor HD, Eurosport HD ve Spormax HD (sadece basketbol maclarinda yayin aktif.)
12 aylik pesin ödemeli bireysel ev icin sözlesme - Aktivasyon ve islem ücreti dahil.
YENI !!! Artik her abone olan üyeye bir Irdeto kartin yaninda birde Cryptoworks Türkiye Karti verilecek. Bu Kart ile Eutelsat W3 7 dereceden Türkiye yayini yapan Standard kanallari izleyebilirsiniz. Star TV, Kanal D Türkiye ve Fox TV dahil !! Cryptoworks Kartta HD yayinlari olmayacak.
Gerekli olan sadece bir Cryptoworks Modulu veya bir Cryptoworks gömülü Receiver, bu Modul veya Receiveri bizim Shop dan bulabilirsiniz !

@BORA 24€ verecen yazmıyor

Zuletzt bearbeitet:

Ben digitürk aylık faturalı aldım 11,99 +4,00 TL yaptı 15,99
neden 315 TL peşin ödeyimki aylık online paket içerikleri değiştirebiliyorum ve para sıkıntı da olmuyor.
4 ek paket alana beşinci bedva yani 27,99 TL ye tüm ek paketler içinde. Bunu da aldım.

Avrupa
12 Mon Digitürk HD Abo Standard Paket mit HD+ CI+ Modul 161€

Türkiye
Türkiyeden alınan Kart daha uygun yıllık 88€ ye geliyor

CW Kartını almak için Ci+Modullü üyelik yapmam. Direk Türkiyeden alırım ve izlerim

Zuletzt bearbeitet:

Adventure kardes,
tabii ki tr en alirsan daha iyi ama bir sorum olacak.
Kart diyorsun turkiyeden sanirsam bu 88€ icinde HD Receiver aylik ücreti yok. Onu da ekle istersen.
Modul olunca en azindan tV takabiliyorsun.
Eskisi gib CW kartta ligtv de olsa superdi, TR den Lig TVli bir HD paketi aldiginda+ Receiver da alman lazim. o zaman fiyatlar ucuyor.
Sadece CW kart isimizi görmüyor ne yazik ki.

HD Receiver Cryptoworks kartlarında gerekmiyor aylık ücret yok
Konu şuki TR Kartı almak için Digitürk Euro üyesi olması şart değil
sadece TR Kartı isteniyorsa o zaman TR den Giriş Paketi ile alınabilir
istediğiz receivere takıp izlersiniz

sekotako Almanyadaysan o zaman Türkcel EU 30% indirimli Pakete bak

Adventure, ama iyi yayin icin HD almak gerek yoksa bir anlami olmuyor evlerdeki LED Tvlerin. Ondan dolayi söyledim HD receiveri ben. Ayrica bilmiyordum ben CW karti türkiye de de veriliyor burada okudum. Irdeto ile degistirmislerdi. Zaten benim icin onemli olan LIGTV.

Ben %50 indirimli aliyorum kayinvalidemin Behindert indirimi var 16,5€ LigTV HD dahil CIplus+CW Kart Türkiye

saygilar seko

evet senin için lig tv bu yoldan en uygunu
HD Konusunu gelice ne Star TV ne de Kanal D HD olarak Digitürk HD ile bakılabilir

Sadece

ulusal kanallar ve belgeseller var.
Hd kanallar sinema kanallari ve lig tv yok bu abonelİkte

her cİhazda kullanamazsiniz özellİkle kartiniz bloke olur..
Irdeto kart almak zorunda kalirsiniz gİt gel kargo masrafi sİze kaçar...

- - - Aktualisiert - - -

AYRICA BU ABONELİĞİ YAPAN ARKADAŞLAR BU CİHAZLARI TÜRKİYEDE KULLANMAK ZORUNDA DİYE BİLİYORUM SENE ORTASINDA YAYININIZ KAPANABİLİR

Zurück
Oben