Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

7080 vs 8080

Biljan

Ist oft hier
Registriert
2. Juli 2010
Beiträge
170
Reaktionspunkte
216
Punkte
63
Ort
Salzburg
Dali mi se isplati za Samsung es8080 dati 2375 ili es7080 za 1899.
Koja je razlika izmedju? ja vidim u postolju koje mi netreba jer ce nazid i u ramu koji mi nevrijedi 475 eura.
Svaka pomoc je dobro dosla.
 
AW: 7080 vs 8080

hy biljan
ja imam Samsung ue55es8090 a es7090 je isti TV samo sto je razlika u drzacu i boji od rama,pa tako da sam istog misljenja zasto davati toliki novac ako bas nemoras.
drugo je ako bas hoces taj model onda moras i novcanik da odvezes
 
AW: 7080 vs 8080

Razlika je u dizajnu, 7 ima hbbtv.
Sto se tice Samsunga nisi pogresio, pogotovo kad je u pitanju 7 i 8 serija
 
AW: 7080 vs 8080

@Sonyboy @Borko
Hvala vam sto ste me podrzali, Uzeosam 7080 pa sadcu malo da se igram sa njime.
 
AW: 7080 vs 8080

Prezadovoljan slika je bolja nego na lcd.mada je i bilo za ocekivat. AllShare player cita sve formate dok stari samsung B652 nije htjeo x264 i DTS ton. Sve sto je spojeno na Router sam sve poznaje Tablet, Handy, Laptop i PC. Jedino kada pustam preko All Share film koji je na PC nemoze untertitel da ide ako je extra, Dok preko festplate ide.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
pozdrav
 
AW: 7080 vs 8080

Instaliraosam NetTv aplikaciju. Prebacivanje programa da dodje slika traje 1-2 sekundu stvarno su je napravili dobro naspram aplikacije za dream. Nebi je poredio sa Bicinom listom jer ono je ipak savrsenstvo bez mane, samo hocu da kazem da napreduju.
 
Zurück
Oben