Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

on misli ovako kad spojis drugi rec, na antenu,,naprimer ovako:ako imas DM ili bilo koji

Prvo prikljucis na Dreambox kabel od antene na >>> LNB IN >>onda imas pored
LOOP AUT>> sa LOOP AUT ide na Eckolite LNB IN ili mozes obrnuto i onda vidis na Dremu koji ti je signal!!!
Nadam se da si svatio moje maste!!:emoticon-0157-sun:
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

ma nije problem da spremim rostilj samo da se namesti ali mislim da smo malo daleko ja sam u CH,u svakom slucaju izvolte,probacu da to ovako povezem i proverim signal,pozzzzzzzzzzzzz
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

Prijatelju !!!
ja sam mislio vako
Ako imas negdje nabaviti neki drugi reciver koji malo tacnije pokazuje signal, od nekog prijatelja ili tako nesto, da ga spojis i da ustimas antenu posle ga opeta iskljucis i spojis svoj orig. od totala.
Jeli 100% signala na eutelsatu malo koji program ima, od ovih nasih programa na Eutelsatu najaci je BN, i on ti je oko nekih 85% kada je sve optimalno, vrjeme pozicija itd. sa 100cm antenom.
Npr. Humax 5400z pokazuje priblizno tacan signal kvalitet.
pozdrav
 
Zurück
Oben