Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

villis

Newbie
Registriert
6. Februar 2011
Beiträge
10
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
nov sam ovde i neznam dali sam na pravom mestu,imam TV TOTAL sa ovim sranjem od resivera Echolite,original iz Srbije,svi programi rade ali pinkovi ni jedan,radi samo FOLK,signal mi je super,u cemu je problem,zna li neko? pozzzzzzzzzzzz:emoticon-0179-headb
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

problem ti je u signalu,iako tvrdis da ti je dobar,prevario si se!na pinku treba istancani osecaj da se podesi antena,jer je na njemu najlosiji signal i najpre se izgubi kada je lose vreme ili satelit secka i slicno...podesi tanjir bolje!
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

signal mi je 100%,a i kada je lepo vreme nemam pink,dali TV total mora biti na pink kada pomeram antenu?pozzzzzzzzzz
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

najbolje tako!ako podesis na pinku,ostale ces imati tako i tako!da li ti je nastavljan kabal?ako jeste tu gubis dosta signala!ako ti je mnogo dugacak kabal i onda gubis!kolika ti je antena?koji lnb?sve igra ulogu!mitrovic je zajeban igrac!hoce sa sto manje investicije,veliku zaradu.tako da ti je to to!
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

sve je u redu,kabal je oko10 m.a antena 90 cm i LNB ne bi trebao da je los
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

ponekad se desi da se ne moze ni brojevi da ukucajui gde se nalazi pink, u tom primeru ide se na " jacina signala TOTAL TV 1 kod 0000 i OK onda sve proradi kako treba.ali ja opet mislim da je kod tebe do podesavanja antene,jer da ulovis pink...moras da ga ubodes u milimetar!
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

Pa cekaj druze ako kazes Signal 100% a nijedan Pink neradi ????:smoke:
Moja fizikalna naucna fantazija je da ti nemas Pun Paket aktivirani : Emoticon-0136-giggl koji ti je paket??jel su ti i Pinkovi u Paketu??
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

ako je uzeo osnovni paket u srbiji,ima 7 pinkova!samo nema movie,action,pink plus i jos jedan,zaboravio sam koji bese!
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

paradox je upravu
pokazuje resiver da je signal 100% a kada spojis neki drugi resiver na antenu nemas na pinku ni 20%.
Naj bolje ti je ako imas neki drugi resiver koji malo tocnije pokazuje, spojis ga, da ti pokaze signal i kvalitetu, onda bi trebo da imas oko 60-65 % na programima st0 ti rade. onda steluj antenu sto najbolje mores podesiti treba ti nekih 80% na BN da bi na pinku imo 55%.
pozdrav
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


okay maestro imas : Emoticon-0167-Bier: ja zabrkam kod nas u Slo je u osnovnom paketu samo Pink Music, ostalo sve doplacivanje!

uuuff opet mi izmaklo sa citiranjem ,,samo da sbanane ne vidi valjda vec na urlaubu!!
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

@villis ako ne uspijes skoknemo ja i @paradox do tebe ,,nije to neki veliki problem nebrini,,,5 min posla ,,ti samo spremi nam rostilj cevapa i gajbu pive i sve je sredjeno!!!:wacko1: evo ako ti ovako nesto treba samo na pm@paradoxa

hxxp://www.youtube.com/watch?v=7e5LcMoOIy4
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

ma nije jos otiso,vidim ga dole da se zuti!sada kad ode ima da citiramo svaki post! :smoke:
 
AW: TV PINK NA TV TOTALU nE RADI

:340:nek on prepusti nama za vreme odmora ma banovacemo sve makar ostali bez jednog usera! hahaa:wacko1:
 
Zurück
Oben