Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TOTAL TV - Ajmo u Akciju

AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Pozdrv svima,

@nesatom

Mozes li sa nama podjeliti svoje iskusto, na koji nacin si iscitao flash memorijum? Ako se ne varama u starim Echolite resiverima koristi li su
ST M28W320HS flash memorije (predpostavljam da se radi o NOR memorijama).

To su memorije sa BGA64, ja sam trazio adaptere za iscitavanje preko flash programatora, stim da su adapteri za BGA64 stvarno skupi 400,00 - 500,00 € (za hobi je to ipak malo puno)

Ima li tko u nasoj EX-YU sekciji iskustava sa ovim stvarima.

LP
 
AW: Re: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

podrzavam da se uspije ali mislim da jos nitko nije uspio a i ako je da nam da dokaz da je uspio
 
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Trenutno ne radi Nigde samo za Informaciju

Sistem nije otvoren ne Postoji 091F ni na jednoj Liniji da Radi Preko ikakvoga Cama
ono sto neki Imaju na Linijama su Stare Konfiguracije sa 091Fali slika vam nece ni kod jednoga Proraditi

ipak Postoje neke manje Mogucnosti do sada da se po nesto Uradi samo sto jos ne Radi Tako da bi ste dobili Sliku na nekome Linux Receiveru.

ali svaki dan se po malo Napreduje

za sada mi i nije Poznato da je bilo ko Izcitao iz nekoga Kaon NS 100 Boxa Broadcom BCM 7358
Jtag vam ne radi na Njima

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

ali iako bi se izcitalo iz Processora jos uvek ne znaci da ce sve da bude jasno

jedino sta nam Treba je malo Srece i jos Ljudi koji imaju Volju da rade na tome.
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Ma normalo da ne radi nikome, za to treba dosta uloga (timski se to mozda i moze odraditi)

Evo malo o flash memoriji koja se nalazi u starom Echolite resiveru, cisto informativno.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

Najjeftiniji programator koji bih ga mogao iscitati kosta oko ~900 €, a adapter za ovaj BGA64 (13x10mm 1mm pitch) kosta 410€

Uz to sve dodatno bi problem prestavila protekcija za neovalsteno iscitavanja. Treba skontati nacin da se bit koji aktivira funkciju zastite prebaci sa 0 na 1, jedino dovesti napon preko oksiad.

[h=1][/h]
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Jel ima neko Ideju sta Znace :)

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

Izgleda da su jedan dan na mnoge Karte slali iste EMM da li je to bio Zavrsetak Slobodnoga Meseca ili ne ko ce ga znati

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: TOTAL TV - Ajmo u Akciju

Ako je netko raspolozen za razmjenu misljenja, neka napise ima li kakvih novina. Ja sam dosao do : CW is crypted, pairing active, bad cw i dalje ne ide. Sve je kao OK, EMM UQ maunual update prodje (status 90A1), no dalje ni makac.
 
Dobro Jutro !!!

Vidim da od ovoga nema ništa. I ja nemam neke uspehe,celo vreme sam pratio ovu temu i ništa.
I ako neko nešto zna , taj neće ništa ni otkriti. Ja sam ugovor prekinuo za Totalom u Maju završava.

Koristim sada Raspberry Pi 3 i gledam sve preko Kodi .IPTV radi bez problema i sve se automatski
updejtuje tako da uvek sve radi od Pinka do drugih kanala od Totala ,takođe lokalni kanali cele srbije
uvek bez prekida rade i to sve besplatno. Sve sam instaliraš i Super !!!

Veliki Pozdrav od Sokola iz Sombora.
 
Soko1,
kako besplatno?
Ovo trazenje svaki dan gdje ima free stream je poso i pol.
poz
 
Ja imam neaktiviranu kartu od TTv-a i neaktiviran box, mozemo li nesto da iskoristimo
82 30 - EMM Marker
30 - EMM Length - 48 - OK (48)
00 - Type - global EMM (1 Sub EMMs)
00 - EMM-Type - unknown
00 - IRD EMM Length - 0 - OK (45)
D6 - Card EMM Length - 214 - FAIL (44)
02 - Card Nano Type - unknown
06 - Data
02 - Card Nano Type - unknown
B0 - Data
01 - Card Nano Type - Set date
62 33 50 23 - Date - 51.3.2012 10:1:6 UTC
90 - Card Nano Type - Encrypted Nano
21 - Card Nano Length - 33 - OK (33)
40 - Encryption Type - System-Encryption
02 - Key-Index - 02 - V14
AA AF 75 6F 35 19 4D A4 5B 36 6E 6D 2C 7A C1 B2
BF 13 FE B2 8F BF CF 03 88 50 EE 54 62 A6 B0
- Data
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben