Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dm500s

AW: dm500s

Za totaltv imas tu adresu:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

a za Digitv trebas karticu preko nekoga(rodbine...)iz hrvatske pokusat dobiti.
Rodbina ti treba u hrvatskoj abo kupiti.
 
AW: dm500s

posto covek i ovako se jos slabo snalazi u vezi dreamboxa,ja bih odvratio od totala i digija!za total kartu mora da smanji napon na citacu,inace ce izgoreti karta!ako to neume sam,znaci jos dodatnih troskova!za digi mu treba box i rsa key koji ce neznam kako nabaviti nakon hapsenja poljaka koji je to radio!znaci ne bi mogao sa digijem trenutno nista da zapocne!moja preporuka sky de (predpostavljam da je covek u nemackoj) ili neku xxx kartu kao sto je predlozio kolega,a total i digi bi ionako dobio vrlo brzo od ostalih za razmenu!moje skromno misljenje...:emoticon-0108-speec
 
AW: dm500s

Najbolje da ja odustanem od svega ovoga sta vi kazete,Puno vam hvala sto ste mi htjeli pomoci (da u njemackoj zivim)
 
AW: dm500s

slazem se s kolegom , a nakraju te sve karte su pino skuplje od tih 80 €
on prvo nek poradi na dm 500 , i da neke stvari skuzi za server . moja prepostavka je naj bolje neku manje zahtjevnu kartu, to sam mu ja u prvom postu napisao ali nije skuzio

pozz stepski vuk
 
Zurück
Oben