Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dm500s

AW: dm500s

Skinuo sam ja listu kanala sad kako sve to da pokrenem da funkcionise,hvala ti svakako
 
AW: dm500s

hi,nisi me razumeo ja vec imam listu u dremu ,kako sad da gledam te sve kanale kako sta mi jos treba,to mi nije jasno.
 
AW: dm500s

dobro vecer enko

kako vidim da si vec sve sredio. znaci sada bi mogao da gledas programi. ali neidu kako sam te ja razumeo. objasni malo obsirnije gde je problem. onda ces dobiti pomoc.

ok. onda da krenemo iz pocetka

znaci dream ti radi sada sa listom
jesi li podesavao diseqc?
jesi li skenirao satelite?
 
AW: dm500s

pa sad zavisi sta hoces , mozes poradit da otvoris server ili nekom biti klijent
ako hoces server nabavis si kartu sredis neke stvari i ides na razmijenu s ljudima , mada mislim da ima dosta tu na forumu kako sta , ili ako hoces klijent onda platis nekom i on ti da liniju za gledat
 
AW: dm500s

I tebi dobro vece sbanane(podesavao diseqc nisam neznam ni kako to ide),(skenirao satelite mislis preko satelitske nisam),sta ovaj stepski vuk objasnjava bez karte i placanja ne ide ili?
 
AW: dm500s

satlitsku antenu imas ili?
ako je imas koliko lnbova?
postoju vise lnbova, kako su spojeni preko diseqc ili multischalter? na diseqc imas port A/B/C/D
koji si sateliti nanisanio ili imas motor?
 
AW: dm500s

kolko sam ja skonto, antena je nastimana i da su doticni programi vec u bouquets. njega interesuje kako se mogu gledat ti programi, u ovom slucaju putem CS-a. ili sam ja mozda krivo protumacio.........
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: dm500s

Ma imam satelitsku,1lnb,spojen preko diseqc,znas sta izgleda odovoga nema nista sta ja hocu treba mi neki specijalist ,nisam ja bas strucan,a sto kaze narog_numolos ja ove nase kanale nemogu gledati bez kartice mislim da je ovo dzaba trud
 
AW: dm500s

Ti bi trebao prvo da kazes sta hoces od drembox 500 , i sta da gledas pa da ti mi pomognemo , neznam sta si skuzi s tim ako kupis drembox 500 da je sve to otvoreno . zato bolje nam pojasni i sta u stvari zelis da gledas . specijalista ti netreba zato sto su svi pisali tu znaju pomoc to je sigurno .
 
AW: dm500s

E ovako imam u Holandiji prijatelja,on ima isto dm 500s,i on me je na ovo nagovorio bolje da nije,i kaze on sve gleda nase kanale ne preko satelitske nego preko internet modema,(neko mu je to napravio za 80eur sve)e kako i on nezna,niti placa,niti ima karticu,pa eto i ja sam mislio da se moze ali kako idemo dalje u ovu temu vidim da se to nemoze ,vec cekam dugo dana da se javi na skype ili msn.ali nema ga pa da ga ja jos jednom pitam kako je on to uradio,
 
AW: dm500s

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
to ti onda ide ovako, tvoj prijatelj je samo klijent. on je platio tih 80€ nekom ko ima sve potrebne karte za gledanje nasih kanala. on i dalje dobiva TV signal preko satelita na reciver a kanali se samo dekodiraju preko interneta. trebo si ti prvo pitat prijatelja gdje i od koga je on to kupio pa da i ti kupis sebi. ali ja i mnogi na ovom forumu ti nebi to preporucio jer onda imas stalno problema sa prekidanjem i trzanjem slike jer tome sto to prodaje je u interesu da ima sto vise musterija. sto vise korisnika na jednu kartu sve vise problema za normalno gledanje. nabavis ti sebi neku ABO kartu, nije vazno kakvu i onda malo po malo i uz nasu pomoc napravis sve kako treba i onda nemas nikad problema ni sa trzanjem ni zamrzavanjem slike. izgleda komplicirano ali kad napravis onda ti pravo drago bude.:emoticon-0178-rock::emoticon-0178-rock::emoticon-0178-rock:
 
AW: dm500s

hi,pa sto mi nerece gde da kupim tu kartu,i koliko to kosta.
 
AW: dm500s

Pa kupi neki jeftini Abo:XXX abos ima vec od 50 eura godisnje,pa onda tu na boardu u CS bereichu ponudi svoju kartu(xxx ili neku drugu)napisi sto trazis(hrt,sky...)pa ce ti netko sigurno pomoci.
 
Zurück
Oben