Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

digitv-dunkel

geri0676

Newbie
Registriert
1. Oktober 2008
Beiträge
5
Reaktionspunkte
1
Punkte
3
Hallo und guten Tag

Ich habe eine Frage vielleicht weiß jemand Bescheid
Bis gestern war Digitv hell.
Habe den neuen Code beim Provider 2011 00 eingegeben da ich nur dort
die Zeile 00 habe. Beim Provider 2111 habe ich nur 01
Es blieb dunkel, habe dann auch den Code in 01 eingegeben, auch ohne
Erfolg. Habe einen Opticum 4100c mit Truman EMU

Vielen Dank :20:
 
AW: digitv-dunkel

Hallo

Versuch mal bei Provider 2111 den 00 Hinzufügen und dann den Key
einschreiben,oder den 01 bearbeiten.......
 
AW: digitv-dunkel

Hallo
Danke für die Hilfe
Habe 00 hinzugefügt und alles ist OK.

Vielen Dank:36:
 
AW: digitv-dunkel

pozdrav,moze li mi neko reci da li Digi TV ide sa Head 790 sd BP V316,kod mene je sve crno,nove kekse sam stavio ali....
hvala !!!
 
AW: digitv-dunkel

Pozdrav

Moze trebao bi da ide,ako si tacno ukucao Kekse u Resiver treba da proradi,kako si postupio i kako si ukucao Keksice napisi pa cemo vidjeti gdje je greska
 
AW: digitv-dunkel

hvala ti na brzom odgovoru ,sve onako kako treba,najnovije kekse v 316,signal 82% ali pokazuje da je zakljucano.pod provider 021 002111 N IDEA 00 .hvala !
 
AW: digitv-dunkel

Onda nisi nasao Intelsat W1°,pod frek od Digija ima i na Hotbirdu i na Amosu,samo drugi kanali,moraces lagano od Astre na Desnu stranu da ides gledajuci sa Ledza Antene,ako imas Motor onda moras sve stepen po stepen da ides na West,samo nemoj date vara ako dobies signal da mislis da je to Intelsat nego ides jos dalje,naj bolje je ako imas jos nekog da prati rad Motora dati moze da kaze tacnu poziciju gde se nalazis.....
 
AW: digitv-dunkel

zdravo, jedan problem ukuco sam najnovije kljuceve u moj reciver ali neradi mi digitv, prije ovog zadnjeg je sve normalno radilo i na isti sam nacin ukuco kljuc kao i prije, ali mi i dalje crna slika! imam Vantege 211cs reciver, nemam pojma do cega bi jos moglo biti!
dali mozda neko ima ideju??? signala ima nije do antene!
 
AW: digitv-dunkel

Zdravo jarane....


Neznam sad tacno koji Provider stoji kod Vantage,dali je 2011 ili 2111,kako si ukucao kljuceve,ovi ovde rade sto posto Key 00: E0 72 9C DA F3 50 6C 8D 26 1A 73 DC 2A 08 20 D2 ,sad sam bas gledao i radi sve,pokusaj ponovo ubaciti ove Kljuceve ili pregledaj te sto si vec Ukucao,i jos nesto pazi gdje ih ukucavas,znaci ovaj gore navedeni Key je OO i tu ga ubaci...
 
AW: digitv-dunkel

ej jarane bas ti hvala sto si brzo odgovorio!

evo bas sam sad ponovo gledo ukuco sam sve tacno i na pravo mjesto ukuco sam i na 2011 i na 2111 na 00 ali opet nista crna slika :-(
neznam stvarno sta bi jos moglo biti dosad sam ukucavo 100 puta ali sad odjedanput nece.
 
Zurück
Oben