Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Zdravo Jarane i dobro nam dosao....


Pa nije Problem za dyndns vidi imas ovde https://www.digital-eliteboard.com/threads/42475 kako se trebas Prijaviti,onda te Podatke ces da upieses kod sebe u Ruter,u Ruteru trebas jos da otvoris Port za Cccam tvoj Box,treba ti jos jedan Lokal Karta..nap.. HRT,BHT,PINK,Total TV itd...
ako si uspjesno upisao svoju dyndns u Ruter i tvoj Ruter vrsi sam Update tvoje IP Adrese onda tije ta dyndns Potreban za Pisanje C: linija,tako dase mogu tvoji buduci Klienti(Parres) povezati sa tvojim Boxom (Server) ...
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

kako do 12,5w ? Ovako opet cu o mojoj staroj temi posto ce skoro zima imacu vise vremena samo mi treba vise imformacija.Posedujem antenu ,,GIBERTIN,,100cm sa MULTIFEED PROFESIONEL 50 cm (dodatno napravljen) gde je trenutno 23.5e,19,2e,16e,13e,4,8e.0.8w(sest satelita),diseg.10/1 i resiver octagon 918.Molim za misljenje koji LNB da namestim na sredini da bi uspeo da stavim na ,,MULTIFEED,, i 12.5 w,i koliko je otprilike (u centimetrima .ako moze)udaljen od satelita 0.8w Zatim dali treba da se podigne malo i koliko.???Bio bih zahvalan da cujem misljenje onih koji imaju iskustvo s ovim ...HVALA::::::pOZDRAV
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Pitanje je dali je to moguce uopste izvesti,dalice sinja bitti dovoljno duga ako zelis da zadrzis astru 23.5,
iskreno da ti kazem nikad jos nisam vidio multifeed sa 12.5 w.
Evo ti jedna slika pa se mozes po njoj orijentisati.
Zasto zelis da stavljas 12.5 na njemu nema nesto posebno
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

cao....12,5w zasto? Najvise zbog FOX SRBIJE,B92(Kad nestane na THORU) i iz radoznalosti ,volim da ,,cackam resivere i antene,, Po nekoj mojoj racunici trebalo bi da uspe ako u fokusu stavim 4.8e onda je razlika do 12,5 w 17.3 gradi sto i sad trenutno imam posto mi je trenutni focus sredina 16e i 13e .Dakle i sad je trenutno rastojanje od FOCUSA do THORA 15i nesto gradi ,mislim da vredi pokusati, verovatno kvalitet siginala ce biti na 23.5 e i 12,5w mao slabiji ali vredi pokusati jedino neznam koliko da odprilike podignem lnb na vise na 12,5w ? Javicu ako uspem ,samo da i vreme jos malo posluzi
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Zasto se pretezno stavlja u fokus 16 i 13 - zbog jacine signala na eutelu,ja mislim ako stavis 4.8 u fokus da na eutelu neces imati nikako signala(toje moje misljenje) mozes pokusati ali nevjerujem da ces uspijeti.
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

kamenica,
ako si toliko radoznao kupi motor pa ces moci zadovoljiti radoznalosti naci sve sto te interesuje bez problema.....cackas do mile volje...
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

svako ima svoje ukuse!!!nekog nervira cekanje dok motor okrene,tih sekundu ili dve,ali moram da kazem da nebih menjao moj motor za sinu sa 15 lnb-ova,jer opet nebih hvatao ceo horizont,ali svako ima svoje!!!
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

okrecem ja sa 75E pa na 45W,zapalim jednu dok okrene i vec stigo!:smoke:
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Razmisljao sam i o motoru samo mislim da je jos komplikovanije .Naime radi se o tome da je antena previse blizu zida tako da na odredjenom stepenu pri okretanju udarice u zid ,a drugo koristim cetri LMB QUARD i dva SINGLE .imam tri TV APARATA .zato jedino mi preostaje da se malo zezan.....POZDRAV.............
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

A da kad smo vec kod motora koji mi se preporucuje (MOTOR I ANTENA siguno nije vise od 100 evra) samo posto nisam nikad radio neznnam dali je komplikovano namestiti i sta bi u resiveru trebao u memoriju promeniti
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

ima to sve za 100 €,ja sam kupio neki za 40 € pre 5 godina,i nevidi se vise koja je marka,i okrece jos,skoro prevrnuo zeni zicu za susenje vesa na terasi. i antenu imas za pedesetak da nabavis,a namestanje nije komplikovano,treba samo da znas geografski polozaj tvog mesta i po tome da udesis pocetni satelit i uspajhujes, onda tamo gde ti pise ono lengen i breiten grad tu upises one tvoje geografske podatke,ukljucis gotox funkciju i ostale satelite ce da ti nadje sam ako si dobro namestio,a ako je nesto krenulo po zlu uvek jos mozes sam da trazis pozicije i uspajhujes ih.
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Ako imas tri tv aparata onda ti motor i nije najbolja varijanta.
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Ok ljudi HVALA za vase misljenje,,nesto ce da se okrece u toku nedelje caooooooooooo
 
Zurück
Oben