Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

CAOO....Opet ja ,Posto nisam nista uspeo ,jos jedno pitanje Dali je moguce (od astre 23.5E ,..............do 12.5W )sa TORRODIAL-T-90 dobiti sve te satelite .(posebno me i dalje interesuje zbog 12.5W)
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

T90 antena moze do 40° da obuhvati razmak. Ali najbolje pitaj majstora koji tu antenu montira. Ja sam isto hteo T90 da uzmem, ali sam odustao jer dva majstora koje sam ja pitao nisu bas odusevljeni sa tom antenom.
Ako imas mesta uzmi ekstra jos jednu antenu.
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

evo ti pa gledaj malo ove slike kad si toliko navalio za to.
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


treba ti dva kilometra kablova za tolike lnb-ove!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

paradox slika je svjetska,pitam se ko bi takvu rugobu sa svim tim kablovima pozelio na balkonu....:emoticon-0184-tmi:
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

To je i problem. T90 je pozeljna na takvom mestu. Antena je vrlo teska, oko 14 kila, bez lnb-a i kabela. Svaka standardna antena se montira na stubove od 48mm debljine. T90 se montira na 60mm, tako da mora biti jako stabilna. Ako se na krov postavlja, onda se stub mora kroz krov na plocu pricvrstiti. Na konstrukciju od krova nema sanse. Sledeci problem zna biti i sneg. Jer antena ima dosta lnb-a i prednji reflektor, tako da se tu zna malo jaci sneg zadrzati. Sto znaci tu pomaze samo metla, i zato je balkon mozda najbolja preporuka za ovu antenu.
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

moze i crevo sa toplom vodom ako postoji opticka blizina i domet,jedan moj komsija to redovno radi preko zime,ima da ga slikam zimus pa cu da postavim ovde,mozda nekom posluzi!
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Ja sam video coveka kako lopatom udara po tanjiru. Sneg je spao, a sta li mu je sa slikom to ne znam
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Nije ni ovo lose 190354714221(ebay) Empfangsbereich ca. 48°
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

LJUDI HVALA LEPO, imam i dalje temu za razmisljanje.Sad misim da mi tezina antene pravi problem,ali.....
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Morgen ljudine.

Htjeo sam nesto ukratko da napisem oko T90 antene. Ja koristim tu antenu sa 9 LNB evo vec 9 godina. Bez ikakvih problema.
Jeste na pocetku je tesko nastelati. Ali kad imas jedan onda rade svi automatski.
Sta je vazno jeste da 1. LNB bude na sredini sa njime hvatate taj Satelit koji se nalazi u sredini onih Satelita koje mislite da hvatate.

Sto je vrlo vazno jeste da je bandera zapravo "Mast ili Mastausläger" se 1000% u 90° nalazi. Inace imati cete problem da hvatate slabije Satelite.

I zadnje u vezi snjega. Ja nemam nikakvih problema oko toga. Evo taman pada snjeg i puse pojak vjetar a LNBs su pofajn pokriveni i opet gledam bez ikakvih problema. :)

Neznam dali je od vazno, koristim Spaun LNB Schalter (vise komada u potrebi) i DM7000.
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Na Schaltere ne treba stediti, mnogo znaci. Spaun je dobra marka
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Hallo....samo da javim da sam i ja uspeo da namestim TORODIAL 90 , bio je malo muke dok sam nasao NAGIB (nema nikakve skale sa stepenima), koristim sest sat.23,5 19,2 16 13 4,8 0.8 12.5 .Moze predlozi za jos neki SAT gde ima puno SPORTA...........HVALA
 
Zurück
Oben