Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Hier ein Link hxxx/www.hrt.hr/index.php?id=186&tx_ttnews%5Bcat%5D=99&tx_ttnews%5Btt_news%5D=283&tx_ttnews%5BbackPid%5D=172&cHash=ee44980 für die die im Ausland sind zb Deutschland Österreich oder Schweiz,einfach hier anrufen und bestellen,sind aber Original HRT abo Karten!
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Prenos Utakmice Hrvatska - Ukrajina moce se gledati na Fox Srbija,dok pravo prenosa nece moci dobiti HRT,danas doneseno na Prodaji prenosa!
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Prvo hvala an murati!

Imam jedno pitanje jel mi mozes pomoc babo hoce da gleda nase kanale preko satelita ima 3 lnb+internet moje pitanje je koji je najbolji reciver za cs dream box ili neki drugi i ako mi malo mozes objasnit kako to ide puno ti hvala
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Zdravo

E ovako sto se tice samog CS (Cardsharing) to ti je na nas Jezik djeljenje Karti sto znaci neko ko ima naprimjer Orginal Kartu bilo to od BHT ili HRT ili neku drugu moze sa tobom djeliti,preko Neta,kako to Funkcijonise,taj koji sa tobom zeli tu Orginal Kartu da djeli mora svoj Resiver prekljuciti na Net,
i Naravno tebi dozvoliti da ti mozes Koristiti,a koji Resiveri dolaze u obzir za taj Postupak su Linux Resiveri naprimjer Dream,D-Box,Inet clon od Dreama itd,
ili bilo koji Resiver koji podrzava Linux,posto nesmijemo ovde stavljati direktne Linkove imas od mene postu,kako to sve radi i gdje mozes nabaviti takve resivere povoljno.

pozzz Murati!
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

zdravo!
evo ba ssam sa zanimanjem citao ovo sve ovdje.pise na ampelstatus da su svi ti programi sa emu otvoreni??!!! pa bas me zanima s skojim i na kojim reseiver naprimjer mozes bht i hrt otvorit.....ili je to sve samo sa cs? bilo bi super ako mi i malo oko toga das informacije !nemam nikakva iskustva sa cs....
puno hvala unaprijed
davorhanibal
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Pa ovi sto su u Ampelstatusu sa zelenim oni rade svi sa Emu,a ovo sto je crno samo Orginal Karta ili CS,CS znas sta je?
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

pa evo pokusavam sve to razmuijet.....imam dbox2 ....i kako citam ide cs i snjim.....samo trebao bi detaljne informacije ,posebno si ima serverer za nase domace programe
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

Zdravo

Pa sa Dbox ide isto samo ti treba neki server,i zavisi kiji Image koristi,evo imas Postu od mene pa ceti to sve ljepo objasniti
 
AW: BHTV,HRT,FTV, FoxSerbia, TVSlo und sonstiges

evo mene opet....jos nemogu uzivat ali sam stupio u kontakt sa "nasim" kolegom.....nadam se da cemo sutra nastavit ...trenutno ga nema ili je zauzet....valjda cu uskror sve rijesit......trenutno sam si sredio dyndns i stavio sam podatke u svoj router.....
 
Zurück
Oben