Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Wii igrice!!!

Registriert
12. September 2009
Beiträge
1.143
Reaktionspunkte
592
Punkte
273
Pozdrav drustvo, kao sto stoji gore u naslovu dali mi neko moze poslat na PN link ili linkove sa kojeg bi mogao skidat igrice za Wii. Po mogucnosti da bude neki brzi hoster kao naprimjer zippyshare!!! Unapred zahvalan!!!:emoticon-0150-hands
 
AW: Wii igrice!!!

hvala kolega maxgo, znam tu stranu al mi to nepase jer se tu skida putem torrenta a ja to vise neradim putem torenta jer sam jednom zamalo platio kaznu zbog skidanja. meni treba samo neki dobar one click hoster!!!
 
AW: Wii igrice!!!

vjerovao ili ne probao sam obadva nacina koji si mi u postu prije ovog predlozio al nisam bas zadovoljan sa rezultatima. kao sto sam rekao treba mi neki brz one click hoster jer nemam zivaca da cekam cjelu noc da se skine jedna igra!!!
 
AW: Wii igrice!!!

tu sam se vec od ranije prijavio a moze se tu skidat i bez torenta. situaciju sam ovako rjesio, uzeo sam premium clanstvo kod uploaded.to na mjesec dana i sad skidam i odatle a i sa nekih drugih foruma sa maksimalnom brzinom!!!:wacko1:
 
Zurück
Oben