Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Vip sat eksperiment

AW: Vip sat eksperiment

Max tv odavno radi... total tv djelimicno, a brzo ce i vip tv

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: Vip sat eksperiment

Na koji nacin mislis delomicno ili radi ili ne radi
 
AW: Vip sat eksperiment

Ide par kanala... cini mi se 7 ili 8... al to je sve jos test..dosta trza

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: Vip sat eksperiment

dobra vijest da se nesto desava na ovom sistemu bilo bi dobro da proradi
 
AW: Vip sat eksperiment

nije me bilo duze vremena ovdje , posao, kuca, privatne stvari imaji prio a za hobi kad se stigne...

Flash Dump nisam uspio izvuci dosada(nedostaje mi SDK Software za broadcomov chip u vipovom resiveru), par puta uspio resiver u upgrade mod startati(ali nista konkretno).
Vidjecemo ako bude kakvih pomaka javim...

pozdrav svima
 
AW: Vip sat eksperiment

Halo Družino,
ne javlja se niko pa eto ja ću na kratko. Je li bitka predana ili je neko od vas ipak uspio doći do nekih novih spoznaja ili daj bože do cilja koji svi mi što ovdje pišemo i čitamo željno isčekijemo.
Ja nažalost još nemam ništa.
Kakva je situacija kod vas?

Pozdrav
funiy
 
AW: Vip sat eksperiment

sa moje strane nazalost nema pomaka..neke smo opcije probali..ali se ispostavilo
samo gubljenje vremena..
 
AW: Vip sat eksperiment

nista ni s moje strane, nisam uspio nabaviti specijalne drajvere za ovaj broadcomov chip u vipovom resiveru, tako da mi je nemoguce nesto uraditi nazalost.
Dao sam im otkaz i vratio im reseiver...

pozdrav svima
 
AW: Vip sat eksperiment

Ma nije to niko uspio odpariti.
Na tom videu se ne vidi koji emu to otvara.
Po prici sa drugoga foruma to su testni ci moduli od vip.
 
AW: Vip sat eksperiment

Ajde de, daj bože da nisu samo priče u pitanju i da što prije ne budu samo testni CI moduli, nego da budu stvarnost.
Samo da se riješim(o) onog šašavog resivera.
 
Zurück
Oben