Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1


Da da ide sve preko rutera, i ako to uradim, i uprem verbinden, sta onda trebam da uradim??

Hvala ti puno brate!!!
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

pa kao sto sam gore u navedenom Postu napisao..Kopiras sve u Var/Keys Ordner u DB...
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

pa kao sto sam gore u navedenom Postu napisao..Kopiras sve u Var/Keys Ordner u DB...

Ok, hvala ti puno, bas cu probat veceras, budeli radilo, duzan sam ti porciju cevapa. xD
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

ma samo ti nama uzivaj..a ono ima da radi ko doksa
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

izvini brate, jedno pitanje jos, kad radim ono sa DCC, da bude DB ugasena ili upaljena?
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

zdravo!! dali je moguce da otvorim tv1 za vantage resiverom !! ako ne dali njeko zna hoce li biti kodirana utakmica u petak!! unaprijet hvala
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Hvala vam puno ljudi, radi odlicno.

Jucer su otvorili Kanal TV1, bit ce otvoren do 15 Novembra!
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

@Bosna501

skines sebi onu datei sto sam postavio u DB..odpakujes i kopiras sve preko DCC ili Total comander u Var/keys u drembox...i uzivaj uz Vijesti;D


e kolega, samo jedno pitanje.. skinuo sam onaj file sto si postavio i pokusao ga prebaciti preko dcc u dm 600, medjutim nece da ga kopira.. ne znam koji je razlog? mozda mi ti mozes pomoci.
hvala unaprijed
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

zdravo..

kad ga skines onda moras tu datei da odpakujes sa Programom WIN RAR..i tek onda tu odpakovanu Datei kopirati u Var/keys...
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Ma jeste zakomplikovali evo Murati je bas lijepo objasnio evo danas i kod mene proradilo HVALA MURATI
Imali gdje lista kanala sa nasim programima za motor,a KOJI GLEDAJU 42EAST imate ALFA kanal
Jeli i digi tv moze ovako da se ovako uradi,mislim sa kljucevima kao ovaj tv1
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

@Bosna501

skines sebi onu datei sto sam postavio u DB..odpakujes i kopiras sve preko DCC ili Total comander u Var/keys u drembox...i uzivaj uz Vijesti;D

zdravo..

kad ga skines onda moras tu datei da odpakujes sa Programom WIN RAR..i tek onda tu odpakovanu Datei kopirati u Var/keys...
drug, skonto sam to ba.. otvorio sam ga naraavno sa winrar programom, i dobijem constant.cw. to pokusam kopirati u vec navedeni file, ali ne moze nesto..
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

ma mora moc bolan..kako ti kopiras to?????...ako se ne kuzis u DCC onda probaj sa Total Commander Programom..kod njega ides jednostavno na tu datei i uzmes je sa desnim misem...i kopiras u Var/keys...
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

vidi ovako!ono sto si raspakovao nadjes na desnoj strani u total komanderu!i stisnes na taj file sa misom i privuces ga samo na levu stranu gde si otvorio var/keys!mozda ti pokusavas sa copy/paste,tako nece ici!



Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Uploaded with
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


PS:moze li neko da mi pokaze kako se ubacuju one minijaturne slike sto se postavljaju!nikako da ukapiram!

 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

ma mora moc bolan..kako ti kopiras to?????...ako se ne kuzis u DCC onda probaj sa Total Commander Programom..kod njega ides jednostavno na tu datei i uzmes je sa desnim misem...i kopiras u Var/keys...
hvala drug na strpljenju, ali evo uspio sam sa ovim drugim programom.. sa dcc nije mi nikako islo, ali evo ide sada.. sve fercera. :emoticon-0133-wait:
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…