Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

da da pocelo je
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Zdravo Prijatelji de mi recite molim vas kako se softcam ubacuje
imali kakav anleitung i sa kojim programom se to radi???

Hvala
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Poz drug ,
reci nam u koji resiver ?
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

evo od Veceres prve Vijesti...haj nekim bude sa Srecom...:ja
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

@Bosna501

skines sebi onu datei sto sam postavio u DB..odpakujes i kopiras sve preko DCC ili Total comander u Var/keys u drembox...i uzivaj uz Vijesti;D
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Pozdrav,
kakav je signal kod vas? Zivim jedno 40 km od Dortmunda u Njemackoj. Imam DM800
antenu 110 cm. Signal mi je 4,9-5,1 db i slika uvijek prekida. Sinoc je kratko bilo 5,7 db
i bilo je sve uredu. Imali nekoga iz blizini da nema problema sa slikom ili sam ja jedini? Hvala
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

sa 110-kom ima da fatas i singapurcane!podesi to malo bolje!:emoticon-0145-shake
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

kako ukucati biss code na opticum 4000 resiveru

hvala
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

jel imas BISS kada otvoris key editor?ako nemas onda moras rs232 kablom da ubacis gotove kljuceve koje si skinuo negde!sve je isto kao i za yu-ma-tu resivere.pitaj google ako meni ne verujes! a ako imas Biss stisnes add,upises service id,tacnu frekvenciju tog programa i kljuc!
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Imali ko, ko bi mi mogao objasnit kako da uspjem to sa TV1??

Imam Dreambox 500 S.
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

zdravo coban..

toje sasvim jednostavno..evo vec sam nekoliko Puta objasnio ovde...skines sebi ovu Datei https://www.digital-eliteboard.com/showpost.php?p=791039&postcount=29 kad je skines onda je odpakujes sa programom WIN RAR,spojis se sa svojim Dreamboxom preko DCC ili Total Commander Programom i onda tu odpakovanu Datei kopiras u Var/Keys Ordner..i eto ti onda TV1...
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1


Hvala brate,

i preko koji kabal najbolje da spojim dreambox i computer??
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

nece tise nista izbrisati.jer ti neradis nista u Cccam cfg..samo Var/keys Ordner..pa kod tebe je vec spojen DB preko Rutera???ako jeste onda nema sta toje to..uzmi ovaj Program Link ist nicht mehr aktiv. Startaj ga i upisi svoju IP od Boxa i od Rutera i ides na verbinden..ili conecct..
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…