Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

upozorenje za korisnike total tv-a

AW: Cs info!!!!

jedan info za sve moje cliente tj. servere.
Nazalost i moja Totaltv karta danas popodne potamnila.
nadam se da ce se uskoro naci rjesenje za taj problem s Totaltv kartama.

card reader /dev/ttyUSB0
handled 105(0) ecms and 0(0) emms
Nds card 668d3

Entitlement info
00a 01-06-2011
014 01-06-2011
0ff3 23-05-2011
0fff 23-05-2011
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

I meni je stala karta ali pod starim updeitom, ubacio sam je u original resiver i napravio updeit, sada radi samo u originalu u dm8000 neide. Zna li neko sta treba ciniti
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

vuk


ako si je stavio u original reciver onda za sada nemozes nicta ciniti moras cekati i molit boga da dodje neki fix za sve to


pozdrav
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Hvala Umago vidim da svi imaju problema po forumima
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

cuj ako si pokupio update u original reciver inda ti sada to nista ne vrijedi vise.

samo cekanje da dodje neki fix
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

nisam ni ja i meni karta vise ne radi !!!


moramo cekati nema druge
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

sta ste vi bolji od mene koji niste stavljali kartu u original,od mene koji jesam?isto nam ne radi!po cemu je bolje da se ne stavlja u origanal.zasto,ko to kaze,zasto kaze!mnogo pitanja a niko konkretan odgovor!sada cujem da vec nadjeno resenje,kosta 20 000 evra!fantazije ili istina!gde su dokazi!

ja jedino u osam imam neku nadu,danas mi poslali neku verziju da probam.sa servera dream vukao ecm,al nema slika,to je sto ja mogu da kazem od novosti!nadajmo se da ce da naprave nesto!
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

ja sam rekao neki dan sam morao da ubacim u orginal box sa malo duze vremena je proradila karta i islo je sve normalno ali danas nom stop sjecka sliku dali se moze nesto napravit
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

za 5000 € dobijes liniju koja radi

za 20 000 € dobijes emu koji otvara total

i zalika je sto je tebi uparena karta (ti si pokupio 112 Software ) a jos nisam nego ja sam samo primio block na kartu ( total me tjera da je stavim u original reciver ) eto u tome je razlika
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

znaci jos rijesenja nema, prvo navlakusa samo za 1 kunu a sad ugovor placaj dvije godine to samo kod nas tako ide
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

@dado deti vidi sa kojeg Hopa ti dolazi Ttv..jer ako tije povukla Update
onda nema slike nikako....
@umago nema jos nista..za Tttv..ni za Pare..
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Citac Karti /dev/usb/tts/0
handled xxxxx(4) ecms and 14(0) emms
Nds card xxxxx

Entitlement info
00a 01-06-2011
014 01-06-2011
0ff3 01-06-2011
0fff 01-06-2011
 
Zurück
Oben