Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

upozorenje za korisnike total tv-a

Total TV blokada za CS

Planiram sebi nabaviti B - Net Total TV karticu, u Hrvatskoj. Ali dobijo sam info da Total postavlja neke blokade za CS u novim Karticam. dali je to istina i Jeli mi to netko more potvrditi.
Hvala unaprijed i pozdrav
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

poz teco

da. ide na tome da se total tv nemoze prati vise putem cs


edit: prebacio sam usput tvoju temu ovde
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

e ljudi ovo je sranje u bojama ,
ja sam je koristio CCCam 2.2.1
i pre dva dana je stala
crna slika , jos je gore kad je stavim u original resiver neotvara nista ni tamo ni jedan kanal , neznam do cega je
niti kakvu gresku na ekranu javlja
sta da radim ili moram da zovem centralu
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

pozdrav
sta dase radi sa total tv hr, stala i nemrda???
imali kakvih rijesenja?
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Halo pecomania
kao sto je murati prije koji dan pisao nemoj da stavljas u orginal resiver jer povuci ce ti novi BK....onda je kasno
i kod mene je pukao Pink i cekam jos ali Total Tv radi bez problema (jos) samo neznam dokle...
jedino da se proba sa kpcs emulatorima????samo neznam i da li ce i sa njima da ide.....
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Evo i kod mene stala Totalka u Cccam-u i vise ne dise. Mom prijatelju pre dva sata. Ubacio sam je u original resiver ni tamo ne radi, pise da se ne poklapa sa boxom i da zovem servis i ispisao se broj od resivera i od kartice. To je to. Crko Marsal.
Nadam se da ce neko nesto izmisliti!!
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

poz
posto je stavita u orginalni resiver i neradi, dali odmah zvati njih da otvore ili malo cekati, mozda nesto bude?
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

i kod mene je prije nekoliko dana trzala kartica na CCcam pa sam ubacio u orginal box za nekoliko minuta je ponovo proradila sad ide normalno
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

ja sam je gurnuo u ono govno od resivera Echolite i nisam imo nikakvu sliku
nakon nekog vremena pojavila se greska 14
resiver je odradio novi SW pa sam moro zvati servis i evo radi u original
drugo nigdje neide

nadajmo se da ce neko nesto rijesit
ali kako citam po drugim forumima crno nam se pise za duze vrijeme
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Zdravo Drustvo
Sta je meni cudno svima pucaju Total Tv karte da li su iz bivse Yuge ili su iz Austrije ili Slovenije znaci nema veze odakle a meni puce Pink karta....
Da li sam ja jedini kome je pukao Pink ili nas ima vise?????
Valjda ce se vec naci neko rjesenje...

Pozdrav:emoticon-0126-nerd:
 
Zurück
Oben