Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

upozorenje za korisnike total tv-a

AW: upozorenje za korisnike total tv-a

kod tebe je nesto proslo od ecm..probaj je sa onom Oscam od Janicara..pa nam javi ovde...
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

jeli zna neko zasto su razliciti dani???
emm mi je bio iskljucen ali ipak neradi zasto???
jeli moze to neko sa totalom malo bolje objasnit sta se desilo??

HVALA
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

kod tebe se Karta vec Uparila..dobila je Update..sta se desilo??..
Karta je sad Vezana za Box kao i Prija..ali je box key bio otvoren..
u Box Menü..eh sad je u Soft samom..znaci vadi dump iz Boxa onda..otvori dump i nadzi tu Box key..
drugo sranj. koji tool otvara Dump..preko kojeg
Toola doci do dumpa..Pitanja preko Pitanja..
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
ako nije ukljucen orginal reciver nemoze ni primit novi soft:emoticon-0116-evilg
pretpostavljam da kad karta primi update da je sve kasno jeli se stavio u reciver ili ne.
jer boxkey znaci nije tocan a reciver ce novi soft primit samo sa karticom u sebu
ako nesto nije tocno ispravi me
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

cao

evo i kod mene se od nocas blokirala...

sta da se radi? imali neceg novog?
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Ja mislim da kod nikoga neradi a nema se sta radit osim cekat na profis
a do tada u org.box i gledaj
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

jedan mi reko, da nikako ne stavljam u original box..

EDIT: Ima kod koga jos radi.. znam 2-3 coveka
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Cs info!!!!

zdravo drustvo
totalova u DB karta nece da osvetli ekran kada sam u orginal ubacio sve otkljucava samo u DB nece, gde prepozna karticu i da je osvezena do juna ali ne osvetljava nista to jest do juceje bilo sve bez problema radilo :emoticon-0107-sweat
unapred hvala za tip:JC_shipwrecked:
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

I njima je pitanje vremena kad ce stat a sve dok se ne stavi u org.box da povuce softwer update nema sanse da mozes gledat jer oni blokiraju redom kartice i kao sto reko cekajmo na profis
znaci sve za vollu ili cekajte dok se sta ne resi ili gledajte barem preko org.box-a

jasam licno sinoc karticu u org.box ubacio napravila softwer update i gledam bez problema
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben