Quantcast
Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

upozorenje za korisnike total tv-a

AW: total tv

nö eigentlich nicht. hinzugekommen ist noch, dass die kroaten (wie rtl, doma, nova,....) down sind.
 
AW: total tv

zdravo drugari!
dali neko zna sta je sa pinkom kod mene ne rade pink i pink folk osale rade i bez kartice ako moze pomoc hvala!
 
AW: total tv

Oni su pusteni od strane Pinka i slobodni znaci mozes da gledas dok ih ponovo nezakljucaju...
Uzivaj dok ide.................:dance3:
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Ciao svima!

Na zalost sam i ja zrtva NDS-a.
Koristio sam moju Total TV Karticu u AZBoxu Premium HD sa Multicasom v162-D01C. Do prekjuce nikakav problem.
Od jednom zamrznula slika , pa sam uradio reboot od tada ne radi.
Stavio sam je u original sran*e prijemnik pa pise : Ova kartica ne radi sa ovom dekoderom... zovete servis... .
To je zbog onoga update-a .
Dali da zovem moga brata u SRB da zove kod Tot*l TV-a pa da oni ponovo urade paring ili ne? Ne znam kom putem oni moze da ustanove da karta nije u Srbiji.

Ako se uradi ponovo paring u original resiver, dali mogu ponovo da koristim moga AZBoxa ( naravno izklucim EMM) ili od tada radi zbog update-a izklucivo sa onom Echolitom?

Hteo sam da gledam veceras Premier League!!!

Pomoc!! :banned:

Hvala unapred
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Sve ti je dzaba. I kod mene isto tako.Nema spasa. Moj jedan poznanik sa foruma radi za Total i kaze moras zvati jer nema drugo resenje. To je njihova caka karta blokira i kada pozoves upare je sa resiverom.Ako ne zoves servis neces moci ni u originalu da gledas. A ako zoves moci ces bar u originalu da gledas.
 
AW: total tv

Ja sam ubacio u originalni receiver i napravio soft update.
Sada mi pise ona greska 14 i treba zvati korisnicku sluzbu.
Oscam mi i dalje ucitava karticu, te sam nadje stari boxkey, medjutim na svakom kanalu dobijem:

[videoguard2-reader] classD3 ins54: status 90 00 = ok but cw=00 -> channel not subscribed


Da zovem korisnicku sluzbu ili da cekam jos?
Mislim da mi kartica nije jos uparena sa onom kantom pa neznam sta bih sada najpametnije bilo.

poz
 
Pink fta

hallo pink je trenutno FTA
pink film,pink BH,pink plus,pink music,
pink M,pink extra
 
AW: total tv

znaci sada samo ta orginalna kanta cita karticu ?
 
AW: total tv

Ne cita mi ni ona posto karta valjda nije jos uparena. trebam zato nazvati korisnicku sluzbu, ali to mi se neradi jos.
Kako onda doci do boxkeya ili sta ce god jos trebati....
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

hahah murati ja od kad znam za sebe pricase da ce sudnji dan doc al jos ga nema pa ako budemo cekali toliko i za ove nase ttv kartice´onda .....
 
Zurück
Oben