Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Treba mi vasa pomoc

dersate

Power Elite User
Registriert
28. Juli 2011
Beiträge
2.128
Lösungen
2
Reaktionspunkte
204
Punkte
233
Halo,

instaliro sam win xp pro, na hrvatskom jeziku, ali ne mogu da pisem nasa slova, sta mi jos treba da bi mogao da pisem nasa slova?
Nisam specijalista, pa mi treba pomoc od nekog ko se razumije u to. Hvala.

pozdrav
 
AW: Treba mi vasa pomoc

Halo,

hvala, toliko sam i ja naucuio, ali kako pisati nasa slova, to je moj problem? Imam na tasklasni znak HR, ali kako napraviti, n.p. s sa kukicom, ili c sa crticom, i.t.d? Ipak, puno ti hvala na objasnjenju.

pozdrav
 
AW: Treba mi vasa pomoc

jarane, XP ti je star ko isusovo magare. ove godine u juli izlazi windows 10 a ti instaliro XP. instaliraj windows 7 ultimate i tamo imas sve jezicne pakete tako da bi to tako trebo rjesit!!!
jos jednom se ponavljam, XP ti je pravo star. nemozes vise ni update da radis!!! ako zapne javi!!!!!!!
 
AW: Treba mi vasa pomoc

bez obzira dal je xp star mora to da radi. pisanje na wordpad naprimer podržava to kao i ovde na forumu. na obican editor neide
 
AW: Treba mi vasa pomoc

Halo,

@narog n,

sto se tice win xp, u pravu si, veoma je "star", ali i pored toga bi trebalo da funkcionira, samo kako?

@sbanane,

znaci, trebao bi da instaliram microsoft office, napr. office 2007, ili, imam i office97, star ali funkcionira, ali ostaje jos uvijek problem, slova ukucati na nasem, kako? Najbolje bi bilo, kad bih negdje mogao naci, original tastaturu, ali ovje je nisam mogao naci? Vidicu sta se jos moze napraviti. Hvala na pomoci.

pozdrav
 
AW: Treba mi vasa pomoc

Halo,

hvala vam na pomoći, uspio sam par slova ukucati, treba mi puno vremena sve mogućnosti isprobati, zato bi mi bila bolja original tastatura, tražio sam u i-netu, ali nisam našo. Ako neko od vas zna gdje bi mogao naći original, neka se javi. Hvala.

pozdrav
 
AW: Treba mi vasa pomoc

sko se ipak odlucis za win7 evo ti link odakle mozes skinit oficielni ISO za sve verzije sedmice
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: Treba mi vasa pomoc

Halo,

hvala vam na pomoci.

@narog n,

imam i sam nekoliko BS. nema potrebe, ipak, hvala.

@ivek75,

najvjrovatnije da kupim tu tastaturu. Hvala i tebi.

pozdrav
 
Zurück
Oben