Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Trazim receiver kao server za HRT

oberreiter

Ist gelegentlich hier
Registriert
15. April 2012
Beiträge
53
Reaktionspunkte
26
Punkte
18
Ort
Bayern
Trazim receiver koji mogu upotrijebiti kao Server
za HRT.

Znaci trebao bi citati viaccess karticu i po mogucnosti
podrzavati wlan-stick. Kao client bi sluzio ferguson ariva 202e.

Ima li neki koji kosta oko 100€? To bi bilo super. Dream i VU su mi jednostavno
preskupi a linux i slicno mi nista nepomaze jer taj receiver nebi ja koristio
nego moj punac. Njegova je kartica Link Removed

Po mogucnosti naravno HD.


Naravno bi i EMU trebao raditi za austrijance.
 
AW: Trazim receiver kao server za HRT

hi ako imas vec fergusona za gledanje ja bi ti prepurucio stabilan server i jeftino kao ovo naprimer
ja imam gore Debian kostao me 28€ na ebay tera ovo vec godinama bez problema!!!

Bild ist nicht mehr aktiv.
 
AW: Trazim receiver kao server za HRT

imam ja ferguson, ali moj punac nema. on ima jos neki humax u kojem je kartica unutra. Sada bi i on gledao austrijance i HD pa trazi novi receiver. Ja bi tu iskoristio priliku i nabavio mu receiver koji moze sluziti kao server da ja preko svog fergusona mogu gledati hrt.

I sto je najbitnije. Kod njega mora sve funktionirati kad upali receiver i prebacuje programe. Tako da on manje vise neprimjeti da i mi gledamo preko njegove kartice. Jer ako nesto neradi na tim "externim" rijesenjima onda on nezna kako dalje. A ako je kartica kod njega u receiveru onda takvih problema nebi trebalo biti.
 
AW: Trazim receiver kao server za HRT

Najeftinija varijanta ti je VU ili Xtrend.
Jeftinije a da radi kako treba mislim da nema.
 
AW: Trazim receiver kao server za HRT

Za te novce mogu i 2 godine platiti HRT pa mogu gledati bez problema. A tko zna sta ce biti za dvije godine.
 
Re: AW: Trazim receiver kao server za HRT

nerminz© 2013
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben