Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Total TV u Njemackoj ili Austriji

AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

hallo

ja trazim karticu da mogu nova tv i rtl televizia gledat?

pozdrav lui
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

onda naj bolje--uzmes sebi u HR Total TV..i gledas sta Zelis..
u Dijaspori neces naci taj Paket..samo u HR...
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

hallo
hvala lepo ali ce dobiem te kartice imas link?

pozdrav lui
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

Interesuje me, posto u nemackoj nisam nasao distributera totl tv-a
kada bih uzeo paket iz srbije, da li karticu mogu u nemackoj da aktiviram, ili je moram aktivirati jos u srbiji?

I u slucaju tehnickih smetnji, kada ih budem morao zvati, da li prave problem kada vide da ih zvem iz nemacke a ne srbije?

Eto, uzeo bih karticu i njihov resiver, i to je to.


pozdrav
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

zdravo..

nema tu Problema gdje je ti nosis..mislim netrebju oni to da znaju..sto se tice Aktivacije to oni rade na licu mjesta..dodzu namontiraju Antenu postave Resiver i Aktiviraju Kartu..ta Karta mora biti prijavljena na nekoga u Srbiji..a ti ako ih zoves jednostano izkljucis svoj Broj..
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

Zdravo,moraz u Srbiju da aktevirac kartu i taj reciver da poneses bes njega ne radi kartica imas 2 mesesa komplet paket posle moras da se rasmislis koj
paket hoces mozes za selu godinu da platis ili mecesno.Ugovor mora neko
dole da bude ugovor ti 2godine traje. SRECNA NOVA GODINA ZVIMA !!!!:emoticon-0167-beer:
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

Pozdrav ljudi evo mojeg iskustva sa total tv. Mozete ga naruciti direktno u SLO, no ako zelite kao sto sam i ja htio imati HRT 1,2 pa RTL, NOVA tv toga kod njih nema. Pa sam to narucio preko HR ili ti Bnet-a i rekao im normalno da zelim iznjeti u inozemstvo. Odgovor je bio da oni sa tim nemaju nikakvih problema (dok ja uredno placam). Uz to sam dobio 3 mjeseca probu na ugovor od 12 mjeseci. Decki su mi normalno reciver donijeli kuci ja platio 300 kn i to je to. Jest da su mi htjeli oni tu uvaliti i antenu i HD reciver.. ali nakon male rasprave ostali smo na mojem zahtjevu. I evo gledam u A vec nedjelju dana bez problema. :emoticon-0167-beer: :good:
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
, naravno trebate imati prebivalsite u RH ili nekoga koce uzeti za vas pretplatu (kome ce te vi placati uredno svaki mjesec) inace nista od toga.
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

Hy trazim Total TV Karticu za u Njemackoj ali nemam Prebivaliste u HR.
Pa sad neznam dalje...:emoticon-0141-whew:
Hvala u naprijed.
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

svi koji prodaju karte i recivere u zemljama eu ce biti prijavljeni
ondasnjim vlastima zbog ilegalnog rada.
zato pazite pri kupnji sta radite,da se nebi opekli.
 
Zurück
Oben