Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Total TV u Njemackoj ili Austriji

AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

i ako to uzmes u BiH obavezno neka ti posalju i resiver jer ove nove karte kontrolisu kad hoce i mogu blokirati kad god hoce , znaci mora ti neko uzeti na svoje ime sa svojom adresom na koju ti dolazi mjesecna pretplata , dobijes ugovor ,resiver,kartu,tanjir.lnb, nosac sve komplet , sta ti god zapne ili nije OK samo nazoves oni odmah otklone smetnju ako ima, prvi mjesec imas pusten full paket gratis i onda ti sledeci mjesec dolazi racun i do tada se moras odluciti koji hoces paket i to im javis onda ti oni salju racun za paket koji si odabrao :emoticon-0133-wait:
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

:emoticon-0144-nod: i ona je na godisnjem dole, a ona je potpisala ugovor na njeno ime. Ako imas nekoga dole neka i tebi napravi. Imas na Total internet stranici dilere kartica. Nadam se da ces naci nekoga, samo ne moju svastiku:)
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

Zdravo , jel zna neko gde mogu da produzim Total Tv za Nemacku? U Austriji vise ne rade, a broj iz Slovenije pretpodtavljam da ne radi, jer je uvek zauzeto ovaj broj
imam 00386181002239 iz Slovenije. Hvala
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

koliko ja znam ovde u nemacku nema
koja ti je verzija onda nazovi u tu drzavu jednog od tih dilera imas ich na stranici od ttv i oni ce ti dati dalja upustva
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

Link veralten (gelöscht)


Probaj i ovu stranicu tu imas i koliko te kostaju paketi u euricima,

pregledo sam te pakete sto nudi nema bas nista interesantno jedino Pink
a oni drugih knala imas dosta sto su Free kanali nisto pesebno


pozdrav
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

Neisplatljivo i bezobrazluk za sve distributere van ex-yu granica...
Zamisli platis pink paket lafo, a pola pink kanala fali, i to onih najvazniji...
Za 144 eu dobijete pink full u sloveniji za bilo koju drzavu...
Ove ponude van exyu granica su i vise nego smjesna...
Gdje je tu HBO ili cinemax paket?... za mene najbitniji kanali..
Za 320 eu , dobije se Pink cinema, Hbo paket, Cinemax paket i xxx paket + TTV plus paket u srbiji.. Sa aktivacijom i resiverom kojeg netrebate vracati...
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

nije bas 320 eura treba koji euric vise al sve u svemu je najpovoljnije u srbiji zato ja i imam ttv iz srbije pozz
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

preterana cijene a od paketa nista, bolje donjet negdje od dole nema veze odakle svud bolj prodjes nego stim

pozdrav
 
AW: Total TV u Njemackoj ili Austriji

Ja sam uzeo pre dva dana (14 12 2010) total tv international.
U tom paketu imaš sledeće programe:

RTS1, RTS2, B92, Prva, Avala, Happy, Kanal D, B92 Info, Studio B, DoQ, Ftv, SOS, Metropolis, Top Shop TV, Kopernikus, Palma plus, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, National Geographic, Discovery, Disney, MTV Adria, Motors TV, TLC, AXN, Atlas, Top Music, Melos, Obn, KCN Music, RTS Sat, Ultra, Pink, Pink M, Pink BH, Pink Music, Pink Family, Pink Kids, Sport Klub, Sport Klub +, Eurosport, Eurosport 2, ESPN America, Golf Klub, Fishing & Hunting, Film +, TV1000, Cinemania, Universal Channel, Fox Crime, Fox Life, Animal planet, History, Minimax/FilmPlus, Disney XD, E!, Fashion TV SEE, Discovery ID, MGM, Zone Reality, Zone Romantica, Sci Fi

Cena za jednu godinu 120€ + 30€ aktiviranje karte(na licu mesta) = 150€

Uz ovaj osnovni paket možeš dodati Pink paket i Club x paket

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben