Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Total tv+Smargo

Dalma

Freak
Registriert
26. Januar 2009
Beiträge
239
Reaktionspunkte
7
Punkte
78
Dobra vecer ko mi moze pomoc
evo ovako imam Total TV karticu-fritzbox7170-smargo
u serveru mi pokazuje kartu kako mogu sad gledat sa dream 500 total
sta trebam upisat u cccam.cfg itd
 
AW: Total tv+Smargo

nemam smargo ali kolko sam ja upucen u fritzbox pises F_line a u dreambox C_line i to bi trebalo bit to.:emoticon-0178-rock:
 
AW: Total tv+Smargo

zdravo druze...

dali si upisao u cfg od fritze boxkey od Total tv Karte???ako jesi onda ces da upises ovako u fritze cfg..
F: user pass 0 0 1 { 0:0:3 }ovo crveno je dabi ti mogao svoju Kartu da Upadtujes preko dreama..
ovako u Dream..

C: tvoja IP od fritzeboxa user pass
 
AW: Total tv+Smargo

koji je boxkey u resiveru od totala da ga upisem???
 
AW: Total tv+Smargo

box key ces da postavis ovako

BOXKEY: /dev/usb/tts/0
probaj sad pa javi...

to sto si stavio N: liniju..to neide bas tako...hehe..tu mora dati radi newcs/Cccam u kobinaciji...
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Total tv+Smargo

nazalost jos ne radi

 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Total tv+Smargo

malo smo pogresili tu..

stavi onda ovako

BOXKEY: /dev/ttyUSB0
restartaj sve i javi nam dali radi sad...
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Total tv+Smargo

i nisam dosad isproba neznam nemogu vise ukljucit cccam ???
u syslog pise mi gestartet ali kad ocu da vidim na cccam-server nemogu da se spojim.
sad sam isproba novi freetz novi usb stick itd. ali nista
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Total tv+Smargo

dal mozda ne bi hub sa napajanjem na struju resio problem???:JC_hmmm:
 
AW: Total tv+Smargo

sad te ne shvatam bas najbolje!ti na fritzu imas samo jedan usb prikljucak,jel tako!a tu treba da nabijes i stick i smargo!nemoze nikako!zato ti treba hub,jel tako!CCcam ne moze nikako da ti radi u fritzu jer nema toliko mesta,zato ti treba stick a treba ti i smargo,znaci oba da budu prikljucena na fritza!znaci zakljucujemo da ti treba jedan hub,po mogucstvu sa napajanjem na struju!
 
AW: Total tv+Smargo

moj poblem je da mi neradi vise cccam nemogu ga ukljucit pa sam isproba i bez usb huba ali nista radilo mi je sve i odjednom nista
 
AW: Total tv+Smargo

nesto si onda negde zeznuo!uradi sve ispocetka najbolje!
flash fritza predpostavljam da si vec uradio i da imas odgovarajuci software koji ide u stick!ako radis ponovo najpre formatiraj stick u fat ili fat 32

otvoren port npr 12000 u fritzu
ako ces da delis kasnije kartu sa drugima,napravis dyndns acount i to ubacis isto u fritz
smargo ubodes u pc i podesis ovako:
Mode: autoshwitch
Kernel: dreambox
T-mode: T=1
EGT 0
aply

ubodes onda hub u fritza i u hub stick i smargo
rebot
ruter bi trebao da prepozna stick,mora ovo da pise"uStor01"

proveri u menu od fritza pod "pakete"da li je aktiviran ftdi driver,ako nije izaberi i sacuvaj!
izvadi smargo
ubodi smargo bez karte
stavi kartu

naravno konfiguraciju upises u cfg za total,f liniju u server i c u box
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…