Tema e Mbyllur???

Dieses Thema im Forum "Këndi Shqipëtar" wurde erstellt von fushkrujs, 9. Dezember 2009.

 1. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  #1
 2. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Tema e Mbyllur???

  Cfar po don te Thuash ti me kete??
   
  #2
 3. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tema e Mbyllur???

  tung fushkruj,

  atje e kam sqaruar perse eshte mbyllur lexoni ju lutem eshte me mire per ju
   
  #3
 4. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Tema e Mbyllur???

  Pak me vones por flm,
  ne fakt nuk esht e rendesishme me e mbyllur ate tem,
  duhet vetem me pas kujdes se cfar shkruan dhe cfar kerkon apo server daten me qit,
  nese shkruan per CS kjo nuk esht e ndaluar por kete e din ti.
   
  #4
 5. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Tema e Mbyllur???

  Hmm si ketu dhe as ne PM sme ke kthyer pergjigje FLM per kete,
  por dhe dicka Mbase Shqiptari nuk blihet me para por ka nga ata qe e japin veten dhe pa pare.
  nese ke ndonje kunj me mua urdhero dhe me shkruaj ne PM pres pergjigje.
   
  #5
 6. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Tema e Mbyllur???

  Cfar Njerez legena ka ketu mer lal sta kthe as pergjigjen,
  dicka nese dikush ka ndonje kunj me mua le te me shkruaj jam ketu si gjithmon.

  @Bessat mbylle ket mut Teme
   
  #6
 7. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tema e Mbyllur???

  ju lutem nuk eshte mire ksi fjale te shkruhen ketu ne jemi ketu per me i ndihmu njeri tjetrit e jo me ofendime...
   
  #7
 8. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Tema e Mbyllur???

  Po don me u tall ti me mua apo cfar??
   
  #8
 9. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tema e Mbyllur???

  jo me u tall fushkrujs por ashtu cka ke shkrujt mut e kunj nuk eshte mire. ty je vet mod e edin se nuk eshte mire
   
  #9
 10. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Tema e Mbyllur???

  po por ti e din mir se kush i fut kunjt me par ja mbyll gojen pa sgjatur kaq shum,ai person te ket kujdes se cfar shkruan,po nese mir e ke sja vlen.
   
  #10

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.